Big Circle, або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож.

Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонського Королівського географічного товариства. Про це йдеться на сторінці Книги рекордів України в Facebook, передають Патріоти України.

Масштабне подорож під назвою «Big Circle» тривало 280 днів і закінчиться в Україні.
З 14 жовтня 2018 року Артемій Сурін побував на всіх 6 континентах, в 40 країнах, перетнув всі меридіани Землі, і при цьому жодного разу не скористався авіаперельотами.
В цілому, Сурін подолав понад 100 тисяч кілометрів по землі, річках, морях і океанах в безперервному шляху, не втрачаючи контакту з поверхнею Землі.
Кожен з континентів був знятий українським мандрівником на відео з використанням дрона. «Це також повинно стати світовим рекордом, і першу кругосвітню подорож без авіаперельотів, де всі континенти зняті на відео дроном», - йдеться в повідомленні.
Також повідомляється, що під час свого «Big Circle» Артемій Сурін став першим українцем - членом почесного всесвітнього співтовариства мандрівників The Explorers Club від Yacht Club de Monaco, яке об'єднує видатних сучасних дослідників і мандрівників.
Він зумів подолати цілий ряд візових і бюрократичних труднощів, які могли перекреслити всі плани подорожі.
Був незаконно заарештований і ув'язнений в іранську в'язницю за звинуваченням у шпигунстві. Завдяки зусиллям українських дипломатів, Суріна звільнили. Після цього, він відмовився припинити свою навколосвітню подорож або використовувати літак для повернення в Україну, і продовжив наземний шлях додому.
Очікується, що 21 липня о 13:00 мандрівника можна буде зустрічати в Чорноморську (Одеська область).
На прес-конференції, яка пройде там же, в присутності журналістів буде оперативно проведено факт-чекінг (перевірка) потенційних рекордів Суріна особисто генеральним директором Книги рекордів України Ганною Крисюк.
«У разі підтвердження, ці рекорди будуть спрямовані в Книгу рекордів Гіннесса і представлені в більш ніж 25 країнах світу», - говориться в повідомленні.

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...