Бійка студентів та учасників АТО з поліцією в Києві: Рознімати сторони приїхав нардеп-борець (відео)

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти.

У Києві на новий виток вийшли майнові суперечки за Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де вчаться відомі українські спортсмени, інформують Патріоти України.

24 вересня конфлікт переріс у бійки та сутички з правоохоронцями. Кілька учасників сутичок госпіталізовані. Багатьох забрала поліція для дачі пояснень. Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, розбороняти сторони приїхав народний депутат і борець Жан Беленюк.

До конфлікту привели юридичні суперечки. У Міносвіти вирішили передати навчальний заклад в підпорядкування Університету фізкультури. Студенти коледжу виступили проти зміни юрисдикції, оскільки побоюються, що опиняться на вулиці, а коледж позбудеться власності і території. Коли до навчального закладу прибула ліквідаційна комісія, їм назустріч вийшли студенти, їхні батьки, група підтримки з числа ветеранів АТО.

Свідки інциденту кажуть, що незадоволені студенти хотіли посадити в сміттєвий бак представників Міносвіти. Ректора Університету фізкультури намагалися обсипати борошном. Після втручання поліції і «Муніципальної варти» двох учасників сутичок госпіталізували зі струсом мозку. Серед правоохоронців також були ті, хто отримав травми в зіткненнях.

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...

"Кімната без вікон і дверей": Українську телеведучу в Індонезії запроторили в "мавпник"

середа, 21 жовтень 2020, 18:08

Українську телеведучу Ольгу Манько затримали копи на Сумарті. Її затримали за водіння без прав. Інцидент стався під час зйомок програми "У кого більше", передають Патріоти України. Дівчина вирішила підробити водієм кінного возу. На Суматрі потрібні ос...