
У вівторок, 18 лютого, українські військові втратили контроль над опорно-спостережним пунктом "Баня" в результаті потужної атаки російських окупантів. Про це "Апострофу" повідомили джерела, передають Патріоти України.
За офіційними повідомленнями командування Операції Об'єднаних сил (ООС), ранкові бої 72-ї і 93-ї бригад з противником завершилися без втрат позицій. Проте, з'являлася інформація про те, що в ході боїв українським підрозділам довелося залишити два спостережні пункти.
Джерела "Апострофа" підтверджують, що, щонайменше, одну позицію бійцям Збройних сил все ж довелося залишити. Йдеться про опорний пункт "Баня", який знаходиться на "стику" позицій 72-ї і 93-ї бригад. Саме він забезпечував прикриття стратегічно важливої позиції українських сил.
Інформації про те, що російські бойовики зайняли залишені нашими військами позиції і таким чином забезпечили розрив в оборонних позиціях українських сил, поки немає. Втім, як і її спростування.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...