Бійці ЗСУ втратили опорний пункт "Баня": Джерела розкрили деталі кривавого бою на Донбасі

У вівторок, 18 лютого, українські військові втратили контроль над опорно-спостережним пунктом "Баня" в результаті потужної атаки російських окупантів. Про це "Апострофу" повідомили джерела, передають Патріоти України.

За офіційними повідомленнями командування Операції Об'єднаних сил (ООС), ранкові бої 72-ї і 93-ї бригад з противником завершилися без втрат позицій. Проте, з'являлася інформація про те, що в ході боїв українським підрозділам довелося залишити два спостережні пункти.

Джерела "Апострофа" підтверджують, що, щонайменше, одну позицію бійцям Збройних сил все ж довелося залишити. Йдеться про опорний пункт "Баня", який знаходиться на "стику" позицій 72-ї і 93-ї бригад. Саме він забезпечував прикриття стратегічно важливої позиції українських сил.

Інформації про те, що російські бойовики зайняли залишені нашими військами позиції і таким чином забезпечили розрив в оборонних позиціях українських сил, поки немає. Втім, як і її спростування.

Хіти тижня. "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть": Як школяр займався вихованням представників вишів, які хотіли говорити російською, - блогер

неділя, 28 лютий 2021, 21:00

"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро, сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одяг...