
У вівторок, 18 лютого, українські військові втратили контроль над опорно-спостережним пунктом "Баня" в результаті потужної атаки російських окупантів. Про це "Апострофу" повідомили джерела, передають Патріоти України.
За офіційними повідомленнями командування Операції Об'єднаних сил (ООС), ранкові бої 72-ї і 93-ї бригад з противником завершилися без втрат позицій. Проте, з'являлася інформація про те, що в ході боїв українським підрозділам довелося залишити два спостережні пункти.
Джерела "Апострофа" підтверджують, що, щонайменше, одну позицію бійцям Збройних сил все ж довелося залишити. Йдеться про опорний пункт "Баня", який знаходиться на "стику" позицій 72-ї і 93-ї бригад. Саме він забезпечував прикриття стратегічно важливої позиції українських сил.
Інформації про те, що російські бойовики зайняли залишені нашими військами позиції і таким чином забезпечили розрив в оборонних позиціях українських сил, поки немає. Втім, як і її спростування.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...