Бійці ЗСУ втратили опорний пункт "Баня": Джерела розкрили деталі кривавого бою на Донбасі

У вівторок, 18 лютого, українські військові втратили контроль над опорно-спостережним пунктом "Баня" в результаті потужної атаки російських окупантів. Про це "Апострофу" повідомили джерела, передають Патріоти України.

За офіційними повідомленнями командування Операції Об'єднаних сил (ООС), ранкові бої 72-ї і 93-ї бригад з противником завершилися без втрат позицій. Проте, з'являлася інформація про те, що в ході боїв українським підрозділам довелося залишити два спостережні пункти.

Джерела "Апострофа" підтверджують, що, щонайменше, одну позицію бійцям Збройних сил все ж довелося залишити. Йдеться про опорний пункт "Баня", який знаходиться на "стику" позицій 72-ї і 93-ї бригад. Саме він забезпечував прикриття стратегічно важливої позиції українських сил.

Інформації про те, що російські бойовики зайняли залишені нашими військами позиції і таким чином забезпечили розрив в оборонних позиціях українських сил, поки немає. Втім, як і її спростування.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.