Біля берегів Тасманії зняли, як у небі пронеслася гігантська вогняна куля (відео)

Дослідники біля берегів Тасманії стали чи єдиними очевидцями польоту метеора. Унікальний момент зафіксували й камери дослідного судна, на якому вчені працювали над картою морського дна. Тож не дивно, що ролик тут же став вірусним у мережі, передають Патріоти України.

Як пише NY Post, в момент падіння метеорита судно дослідників перебувало біля південного узбережжя австралійського штату Тасманія. Вогненна куля з'явилася в небі після 21:20 за місцевим часом та зникла за кілька секунд.

"Метеор перетнув небо просто перед кораблем, а потім розбився [...] Його яскравість була неймовірно", - зазначив керівник рейсу Джон Хупер.

Відео з корабля відразу розійшлося соцмережами та місцевими ЗМІ. При цьому поки про метеор немає ніяких додаткових відомостей. Наразі розвели руками і в Міжнародній метеорологічній організації, яка відстежує пересування метеорів.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...