Більше не фантастика! Космічна рукавичка астронавта майбутнього зможе управляти дронами і стріляти лазерами з пальців

Європейське космічне агентство (ESA) представило нову концепцію рукавичок для скафандра астронавтів майбутнього, передають Патріоти України.
Нагадаємо, що історія скафандра налічує майже століття, при цьому рукавички - один з найскладніших його компонентів, адже вони повинні одночасно бути міцними і функціональними, забезпечуючи достатню рухливість для рук у процесі виконання різних операцій.
На жаль, сучасні космічні рукавички далекі від досконалості. Зокрема, американська версія грішить незграбністю, промерзає в районі кінчиків пальців і навіть іноді травмує астронавтів.
Представлені ESA рукавички мають додаткові функції, крім захисту рук від космічного холоду і вакууму. Наприклад, їх можна використовувати для управління марсіанським дроном або місячним ровером за допомогою жестів. Вони можуть "вистрілювати" інтегрованим лазерним променем для вимірювання відстані до предметів.
І, нарешті, на них встановлено дисплей для відображення рівня кисню. На сучасних скафандрах він знаходиться на торсі, і астронавти змушені використовувати спеціальне дзеркальце на зап'ясті, щоб побачити показники. Матеріал нових рукавичок витримує перепади температур від +120 до -170° C і забезпечує комфортні та безпечні умови роботи астронавта.

Хіти тижня. Полюбляє грати "ментів": Відомого російського кіноактора затримали за педофілію

понеділок, 19 квітень 2021, 1:00

Зірку кримінального серіалу «Улицы разбитых фонарей» Микиту Струкова затримали, звинувативши у домаганнях до неповнолітніх, зазначають Патріоти України. . Як повідомляє «СтарХіт», відповідну справу було заведено кілька місяців тому, проте актора затр...

На Харківщині чоловіка побили битами та обстріляли прямо в магазині (фото, відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 0:21

В Харківській області затримали двох зловмисників за напад на чоловіка. Нападники побили потерпілого, а потім один зі зловмисників кілька разів вистрілив у нього з травматичного пістолета. Про це повідомляє поліція Харківської області, передають Патріо...