
На тлі протестів, які почалися в Білорусі, звільнився з телеканалу "Білорусь 1" голова інформаційного агентства Белтелерадіокомпанії Сергій Казловіч. Про це він повідомив в Instagram, передають Патріоти України.
"Останній ефір. Це була дитяча мрія, якій я присвятив 10 років. Починаючи з монтажу відео на ОНТ і закінчуючи прямими трансляціями на "Білорусь-1". Робота в кадрі для мене завжди буде кайфом. Але в студії ОНТ вчора сидів останній раз", – написав він.
За словами телеведучого, рішення він прийняв самостійно. Також про звільнення заявила і телеведуча СТВ Тетяна Бородкіна. "На жаль! Я і мої діти більше не зможемо посміхатися з екрану телевізора. Вітаємо країну з "Вибором"! Не знаю, прочитаєте ви мій пост, тому що інтернет забитий", – написала вона.
Телеведуча закликала людей не боятися. "Але зрозумійте, що навіть зараз, коли "вибір" зроблено – я не боюся! Друзі! Люди! І ви не бійтеся! Не позбавляйте наших дітей майбутнього!" – написала Бородкіна.

Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...