Більше не спілкуються: Софія Ротару оголосила Ірину Аллегрову своїм особистим ворогом

Українська співачка Софія Ротару не висловлюється про повномасштабне вторгнення Росії в Україну, але при цьому показує в своїх соцмережах всі жахи війни і дякує ЗСУ за відбиті атаки ворога, зазначають Патріоти України.

Тому, ймовірно, її зачіпає позиція деяких російських колег і їхня підтримка великої війни. Так, росЗМІ пишуть, що від Ротару дісталося Ірині Аллегровій, яка всіляко підтримує злочинний режим Кремля і диктатора Володимира Путіна.

"Вона (Ротару, - ред.) оголосила Ірину своїм особистим ворогом. Це все через "СВО". Вони стали по різні боки барикад", - сказав інсайдер. Він додав, що їхні стосунки остаточно завершилися після того, як путіністка Аллегрова відвідала поранених окупантів.

Що Ірина Аллегрова говорить про війну в Україні

Путіністка залишила РФ, але не перестала любити країну-терориста. Вона заявила, що підтримує кровожерну політику Кремля, а її від'їзд не говорить про підтримку України.

Також Аллегрова охоче співає про війну. Відомо, що нову пісню вона виконала на "Пісні року" і присвятила її окупантам, яких назвала "переможцями" і "героями".

Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...

У Раді пропонують скасувати пожиттєві пільги для військових: Чим замінять

четвер, 23 березень 2023, 15:44

У Верховній Раді замість пожиттєвих пільг військовослужбовцям пропонують встановити стипендії, які вони отримуватимуть протягом двох-трьох років після демобілізації. Про це повідомила очільниця комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів...