Більше не спілкуються: Софія Ротару оголосила Ірину Аллегрову своїм особистим ворогом

Українська співачка Софія Ротару не висловлюється про повномасштабне вторгнення Росії в Україну, але при цьому показує в своїх соцмережах всі жахи війни і дякує ЗСУ за відбиті атаки ворога, зазначають Патріоти України.

Тому, ймовірно, її зачіпає позиція деяких російських колег і їхня підтримка великої війни. Так, росЗМІ пишуть, що від Ротару дісталося Ірині Аллегровій, яка всіляко підтримує злочинний режим Кремля і диктатора Володимира Путіна.

"Вона (Ротару, - ред.) оголосила Ірину своїм особистим ворогом. Це все через "СВО". Вони стали по різні боки барикад", - сказав інсайдер. Він додав, що їхні стосунки остаточно завершилися після того, як путіністка Аллегрова відвідала поранених окупантів.

Що Ірина Аллегрова говорить про війну в Україні

Путіністка залишила РФ, але не перестала любити країну-терориста. Вона заявила, що підтримує кровожерну політику Кремля, а її від'їзд не говорить про підтримку України.

Також Аллегрова охоче співає про війну. Відомо, що нову пісню вона виконала на "Пісні року" і присвятила її окупантам, яких назвала "переможцями" і "героями".

"Ну що, недорогі сусіди, як вам блекаут у Курську та області? Виявляється, в цю гру можна грати удвох - і тепер саме так і буде", - Сазонов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:44

"Ну що, недорогі сусіди. Як вам блекаут у Курську та області? Так, в цю гру можна грати удвох. І тепер буде саме так. Відповідь чекати довго не доведеться. Росіяни знову погрожують обстрілами енергетичної інфраструктуру України? Добре. Служба Безпеки в...

Чоловік у тещиному городі знайшов унікальний артефакт часів Київської Русі (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:15

Пішов копати тещі город – знайшов стародавній артефакт! На Волині неподалік Володимира чоловік просто серед грядки виявив глиняну писанку. Виготовлення писанок було поширене в ранньохристиянський час, коли паралельно з християнством у нас ще були язичн...