Більше не свідок: Нідерланди прийняли гучне рішення по Цемаху

У Нідерландах обмінений в Росію свідок у справі МН17 Володимир Цемах був перекваліфікований на підозрюваного в скоєнні теракту. Про це повідомила депутат Європарламенту від Нідерландів Каті Пірі, передають Патріоти України.

Вона заявила, що слідча група JIT і прокурор у справі опублікували лист про зміну ролі Цемаху в суді через дані, які з'явилися влітку. Також Пірі заявила, що разом з 40 іншими депутатами Європарламенту підписувала лист із закликом до президента України Володимира Зеленського не видавати Цемаха Росії.

Тепер, за її словами і Нідерланди і родичі загиблих у збитому МН17 отримали "болючий удар" від України. "З міжнародної точки зору Україна має зобов'язання, що передбачають всебічне співробітництво в спробах знайти відповідальних за збитий літак MH17. І віддавши одного з підозрюваних Москві, Україна тим самим не стримала свою обіцянку ... Ми можемо попросити Росію надати його для допиту. Але ми не настільки наївні ... Боюся, що Цемах більше ніколи не з'явиться в суді в якості свідка", - вважає вона.

Санкції проти Росії та коронавірус: чи можливе завершення війни на Донбасі

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...

Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 21:16

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...