Більше ніяких "Повій" та "Мрій педофіла": У Харкові закрився бар, який потрапив у скандал через сексистські назви в меню

У Харкові закрився бар Поза зоною, який потрапив у скандал через провокаційні назви в меню. Також на нього наклали штраф у 13,5 тисячі гривень. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України.

Бар розташовувався в приміщенні одного з місцевих театрів. У меню були напої з назвами Мрія педофіла, Повія, Перший секс, а опис — з дискримінацією, приниженням честі та гідності жінок, а також з ознаками сексизму.

Після вивчення скарг омбудсмен відкрив провадження і звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики України, Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Нацполіції в області для перевірки діяльності закладу.

«Реклама закладу, що має ознаки дискримінації, суперечить цілям та основній статутній діяльності Театру, а також завдає репутаційної шкоди для театру та міністерства», — зазначили в Мінкульті.

Держпродспоживслужба виявила, що рекламні сюжети бару порушували законодавство через їхній дискримінаційний характер. На заклад накладено штраф у розмірі 13 600 грн.

Також було зафіксовано порушення в рекламі закладу в соцмережах. Зокрема, бар розміщував зображення кальяну із закликом до дії, а також пляшки з алкогольними напоями без супроводу обов’язковим попередженням про шкоду вживання.

Лубинець зазначив, що під час перевірки закладу поліцейськими власник бару вчинив дрібне хуліганство, за що на нього склали адмінпротокол і притягнуто до відповідальності. За інформацією поліції, заклад зараз припинив свою діяльність.

Бракує рук: В Україні через аномальну ситуацію на ринку праці злетіли зарплати в трьох галузях

п’ятниця, 21 червень 2024, 1:45

В Конфедерації будівельників України провели опитування та з'ясували, що 90% компаній помітили значне збільшення кількості жінок у будівельній галузі. Через мобілізацію спостерігається значна нестача працівників. Тому роботодавці вимушені адаптувати ум...

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...