Більше трьох кілометрів над морською протокою: Ніс "італійського чобота" зв'яжуть з основою найдовшим у світі підвісним мостом

Італійці збудують найдовший у світі підвісний міст

В Італії збудують найдовший у світі підвісний міст. Він з'єднає материкову частину Італії з Сицилією через Мессінську протоку.

Уряд прем'єр-міністерки країни Джорджії Мелоні уже схвалив постанову для будівництва мосту, повідомляє ANSA. Довжина конструкції становитиме 3,2 км. Будівництво розпочнуть у 2024 році.

"Це історичний день для всієї Італії. Після 50 років суперечок міст нарешті з'єднає Сицилію з рештою країни та Європою", – заявив міністр інфраструктури та транспорту Маттео Сальвіні.

Проєкт щодо будівництва мосту через Мессінську протоку розглядався кількома минулими італійськими урядами, але так і не був схвалений через низку причин, зокрема високу вартість.

За словами Салвіні, міст допоможе скоротити обсяги викидів вуглекислого газу, зробить подорожі через протоку швидшими та дешевшими, а також допоможе залучити в італійський регіон туристів.

Проєкт зазнав критики з боку екологів і деяких аналітиків через занепокоєння щодо його безпеки через сейсмічний характер пропонованих будівельних майданчиків з обох кінців та побоювання потенційної участі мафії.

Європейський Союз заявив, що готовий профінансувати першу фазу техніко-економічного обґрунтування проєкту.

Мессінська протока у Середземному морі пролягає між островом Сицилія і Апеннінським півостровом. Її ширина становить 3,3 км, а глибина 90 м.

Залужний особисто вручив нагороду 21-річному герою, який самотужки відбив штурм на свій опорний пункт. "Хижак" розповів подробиці бою, відео котрого так вразило загал

понеділок, 27 березень 2023, 19:18

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив "Золотим Хрестом" старшого солдата 92 окремої механізованої бригади ім.Івана Сірка Руслана Зубарєва та вручив йому нагородну зброю, зазначають Патріоти України. . "Мав честь нагородити старшого солдат...

Компенсації за зруйноване житло: Хто може отримати і як подати заяву

понеділок, 27 березень 2023, 18:44

Після вторгнення армії РФ в Україну сотні тисяч українців залишилися без єдиного житла. На липень 2022 року таких людей було приблизно 800 тисяч - відтоді їхня кількість лише зростає, передають Патріоти України. Вже скоро в Україні набуде чинності зако...