Більше трильйона трильйонів істот: Канаду заполонили невідомі науці мікроорганізми, які виживають, поїдаючи залізо

Невідомі раніше науці істоти вони можуть виживати, не відчуваючи ніяких змін, протягом тисяч років.

Канаду заполонили невідомі науці істоти, що поїдають в прямому сенсі залізо. Вчені Університету Торонто виявили одноклітинні мікроорганізми, які живуть у водах шахти Кідда в Канаді, повідомляють Патріоти України.

Вони виживають, поглинаючи хімічні речовини, що утворюються при взаємодії води з оточуючими породами. Відкриття допоможе з'ясувати, яким чином життя виникло на Землі і чи здатна витримувати умови на інших планетах.

Дослідники з'ясували, що пірит (дисульфід заліза) може підтримувати життєдіяльність організмів при відсутності сонячного світла і кисню. Це пояснює, за рахунок чого бактерії можуть жити в ізольованих підземних резервуарах. Відомо, що глибоко під земною поверхнею можуть існувати більше трильйона трильйонів одноклітинних істот.

Через невелику кількості енергії, доступної для підземних мікроорганізмів, їх метаболізм сильно сповільнений. В результаті вони можуть виживати, не відчуваючи ніяких змін, протягом тисяч років.
Вчені збираються провести ДНК-аналіз, щоб визначити, чи є родинні зв'язки між відкритими мікробами та іншими підземними одноклітинними.

Джерело: Rusjev.net

Хіти тижня. "Е**на показуха": В Одесі російський співак цинічно принизив пам'ять загиблих у пожежі в коледжі (відео)

середа, 11 грудень 2019, 18:00

У мережі активно обговорюють витівку російського музиканта під псевдонімом "Моргенштерн", який під час виступу в Одесі зробив скандальну заяву з приводу дня жалоби в місті після пожежі в коледжі. Зі сцени Алішер Ваєєв сказав, що вважає день жалоби пока...

Пролежала в снігу кілька днів: Під Полтавою загадково загинула молода жінка, фото

середа, 11 грудень 2019, 17:58

Під Полтавою виявили страшну знахідку: тіло молодої жінки, яка кілька днів пролежало на снігу. Про це в Facebook повідомив начальник відділу комунікації ГУ Національної поліції в Полтавській області Юрій Сулаєв. "Під Полтавою знайдено тіло молодої жінк...