Більше трильйона трильйонів істот: Канаду заполонили невідомі науці мікроорганізми, які виживають, поїдаючи залізо

Невідомі раніше науці істоти вони можуть виживати, не відчуваючи ніяких змін, протягом тисяч років.

Канаду заполонили невідомі науці істоти, що поїдають в прямому сенсі залізо. Вчені Університету Торонто виявили одноклітинні мікроорганізми, які живуть у водах шахти Кідда в Канаді, повідомляють Патріоти України.

Вони виживають, поглинаючи хімічні речовини, що утворюються при взаємодії води з оточуючими породами. Відкриття допоможе з'ясувати, яким чином життя виникло на Землі і чи здатна витримувати умови на інших планетах.

Дослідники з'ясували, що пірит (дисульфід заліза) може підтримувати життєдіяльність організмів при відсутності сонячного світла і кисню. Це пояснює, за рахунок чого бактерії можуть жити в ізольованих підземних резервуарах. Відомо, що глибоко під земною поверхнею можуть існувати більше трильйона трильйонів одноклітинних істот.

Через невелику кількості енергії, доступної для підземних мікроорганізмів, їх метаболізм сильно сповільнений. В результаті вони можуть виживати, не відчуваючи ніяких змін, протягом тисяч років.
Вчені збираються провести ДНК-аналіз, щоб визначити, чи є родинні зв'язки між відкритими мікробами та іншими підземними одноклітинними.

Джерело: Rusjev.net

Хіти тижня. "Тарілка" зависла над посадкою: У Польщі помітили НЛО і спіймали його на фото

понеділок, 6 липень 2020, 2:00

У Польщі помітили НЛО. Дивний об'єкт величезного розміру вдалося зняти на фото смартфона одному з очевидців. Непізнаний літаючий об'єкт помітили в 280 км від столиці Польщі Варшави. Він завис над польським селом Ястрово, передають Патріоти України. Міс...

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...