Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook медикиня зазначила, що найчастіше в реанімацію потрапляють і помирають там пацієнти із зайвою вагою, цукровим діабетом і будь-якою органною недостатністю або їх поєднанням.

"Ця біда, найімовірніше, нікого не омине (про що говорю, на превеликий жаль, знаю). Масова істерія, що чергується з шизофренією, нічого не змінює. Займіться своїм здоров'ям, зверніть увагу на близьких", – звернулася лікарка до українців.

За її словами, ситуація настільки серйозна, що в лікарні Дніпра, де вона працює, з 6 жовтня на одному з поверхів замість хірургічних ліжок розгорнули пульмонологічні. Крім того, ситуація ускладнюється браком медпрацівників.

"Досі, у будні дні, з 14:00 до 8:00 і у вихідні з 8:00 до 8:00, працюють на два поверхи (7-й і 3-й): 1 санітарочка, 2 медичні сестри та 1 лікар + його викликають на консультації в інші відділення і на приймальний покій", – розповіла Сарай.

Хіти тижня. Статистика, котру не дадуть ні Степанов, ні Ляшко, ні Банкова: Колишній санлікар України назвав реальну кількість вже перехворілих на COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 3:00

Смерті від ковіду МОЗ взагалі не діагностує, і через халатність, і щоб не лякати населення. Близько 10 млн. осіб, вже перехворіла коронавірусом за увесь час епідемії в Україні. Про це заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас, зазначают...

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...