Більшість росіян захотіли президента молодше 70 років, але не все так просто, - соцопитування

Більшість росіян втомилися від геронтократії і хочуть президента, якому було б менше 70 років. При цьому майже третина опитаних серед запропонованих кандидатів все одно віддали б голос за російського диктатора Володимира Путіна. Про це свідчить опитування, проведене Russian Field, передають Патріоти України.

Серед найбільш прийнятних для росіян характеристик потенційних кандидатів у президенти виявилася приналежність до військових. "Однак за сумою позитивних і нейтральних реакцій його незначно випереджає кандидат-жінка. Негативні реакції однозначно переважають тільки у випадку з кандидатом старше 70 років або з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Третина і більше респондентів негативно сприйняли б кандидата-уродженця Північного Кавказу, мусульманина, кандидата молодше 40 років або єврея", – кажуть соціологи.

При цьому респонденти більш старших вікових груп не особливо готові голосувати за кандидата-жінку, людей молодше 40 років і підприємців. Крім того, з віком респондентів збільшується частка тих, хто негативно поставився б до кандидата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, уродженця Північного Кавказу або мусульманина. Своєю чергою росіяни 18-29 років рідше інших груп показували негативне ставлення до кандидата-єврея.

"В ході опитування, проведеного у вересні, 68% респондентів заявили, що не підтримали б кандидата в президенти старше 70 років. Старість увійшла в топ найбільш непопулярних характеристик можливого здобувача президентського крісла поряд з приналежністю до ЛГБТ-спільноти (80%). Також Росіяни не хотіли б бачити президентом людину з Північного Кавказу (42%), мусульманина (40%), молоду людину до 40 років (35%) і єврея (33%)", – показало опитування.

Однак є важливий нюанс. Коли респондентів запитали, за кого із запропонованого переліку вони б проголосували, більшу частину голосів отримав, як не дивно, чинний президент РФ Володимир Путін.

"Респонденти розділилися на три майже рівні групи: 30%, маючи можливість проголосувати за будь-яку людину, вибрали б В.Путіна, 32% назвали інші варіанти, 32% не змогли відповісти. Крім Путіна, опитані найчастіше готові проголосувати "за політика", за самих себе, а також за А.Навального", – свідчать результати опитування.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...