Більший ризик, аніж у жінок: Вчені заявили, що розлучення дуже погано відбивається на чоловічому здоров'ї

Розлучення становить найбільшу загрозу для здоров'я чоловіків. Якщо вони розведені більше 7 років поспіль, то ризик інфарктів, старечого недоумства і ранньої смерті збільшується, зазначають Патріоти України.

Зокрема, дослідження вчених з Університету Копенгагена показало, що якщо чоловіки залишаються розведеними більше 7 років, то в їхніх тілах відзначається підвищений рівень запальних процесів, пише medikforum.

Це природна біологічна реакція на стрес, через яку тверднуть артерії, відбуваються інфаркти, інсульти, розвиваються пухлини, старече недоумство і настає передчасна смерть. Вчені провели дослідження за участю 4800 осіб у віці від 48 до 62 років. Їх цікавив довгостроковий вплив розлучень на здоров'я.

Коли жінки стикалися з припиненням довгострокових відносин і тривалий час жили одні, то ніякого підвищення запальних процесів в їх організмі не виникало. Можливо, це пов'язано з тим, що у жінок середнього віку, на відміну від чоловіків ровесників, є набагато більше друзів, які пропонують емоційну підтримку. Саме це не дає стресу впливати на здоров'я.

А ось чоловіки вели набагато менш здоровий спосіб життя після розлучень. Рівень двох компонентів в крові, пов'язаних із запаленнями, у них збільшувався на 17%, в порівнянні з їх ровесниками в стабільних відносинах. Мова про інтерлейкін-6 і C-реактивний білок. Висновки показують, що чоловіки більше залежать від жінок, ніж навпаки, і для чоловіків розлучення більш небезпечне.

Українцям розповіли, як отримати пенсії та інші соцвиплати, перебуваючи за кордоном, в окупації чи евакуації

неділя, 4 грудень 2022, 23:37

Незважаючи на тимчасову окупацію окремих регіонів країни, а також на те, що багато українців були змушені виїхати за кордон або змінити місце проживання у своїй країні, держава продовжує виплачувати пенсії та інші види соціальної допомоги всім своїм гр...

"Подивіться, відчуйте біль і зробіть свій внесок": Шевченко та Усик показали, як виглядає блекаут у Києві, щоб зібрати кошти на генератори для лікарень (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 22:49

Амбасадори благодійної платформи UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Усик знялися в акції зі збору генераторів для українських лікарень. Наші легендарні спортсмени показали, як виглядає постапокаліптичний Київ за блекауту, передають Патріоти України....