Більший ризик, аніж у жінок: Вчені заявили, що розлучення дуже погано відбивається на чоловічому здоров'ї

Розлучення становить найбільшу загрозу для здоров'я чоловіків. Якщо вони розведені більше 7 років поспіль, то ризик інфарктів, старечого недоумства і ранньої смерті збільшується, зазначають Патріоти України.

Зокрема, дослідження вчених з Університету Копенгагена показало, що якщо чоловіки залишаються розведеними більше 7 років, то в їхніх тілах відзначається підвищений рівень запальних процесів, пише medikforum.

Це природна біологічна реакція на стрес, через яку тверднуть артерії, відбуваються інфаркти, інсульти, розвиваються пухлини, старече недоумство і настає передчасна смерть. Вчені провели дослідження за участю 4800 осіб у віці від 48 до 62 років. Їх цікавив довгостроковий вплив розлучень на здоров'я.

Коли жінки стикалися з припиненням довгострокових відносин і тривалий час жили одні, то ніякого підвищення запальних процесів в їх організмі не виникало. Можливо, це пов'язано з тим, що у жінок середнього віку, на відміну від чоловіків ровесників, є набагато більше друзів, які пропонують емоційну підтримку. Саме це не дає стресу впливати на здоров'я.

А ось чоловіки вели набагато менш здоровий спосіб життя після розлучень. Рівень двох компонентів в крові, пов'язаних із запаленнями, у них збільшувався на 17%, в порівнянні з їх ровесниками в стабільних відносинах. Мова про інтерлейкін-6 і C-реактивний білок. Висновки показують, що чоловіки більше залежать від жінок, ніж навпаки, і для чоловіків розлучення більш небезпечне.

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...

Для них "особливе місто": Бєдняков назвав три ймовірні причини, чому росіяни ненавидять Маріуполь

середа, 18 травень 2022, 14:22

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков вважає, що росіяни ненавидять Маріуполь та так безжально намагаються його знищити, зокрема, тому що місто не скорилося у 2014 році. Тоді українцям вдалося звільнити його від самопроголошених формувань, як...