Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий.

Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки та син очолюють фірми "Строй майстер Одеса" та "Інтер Строй Одеса", які займаються ремонтом квартир у новобудовах, повідомило видання "Думська".

У лютому 2022 року, незадовго до початку великої війни, вони вирішили налякати власного працівника, який нібито неякісно щось зробив.

Найняли бійців, чиї особи слідство так й не встановило, заманили чоловіка у квартиру, яку він ремонтував. Там побили, приставили до скроні стартовий пістолет і пообіцяли застрелити, якщо негайно не "компенсує" збитки. Потім суму збільшили. У рахунок оплати боргу відібрали гаджети, а потім відвезли на машині в якийсь підвал, заявивши, що тепер він буде там працювати безплатно, поки не відпрацює.

Але почалося повномасштабне вторгнення, потерпілий зміг вирватися і заявити на викрадачів у правоохоронні органи. На суді, щоправда, громадянин був уже не настільки принциповий щодо наймачів — сказав, що помирився з ними, претензій матеріального і морального характеру не має, попросив залишити без розгляду цивільний позов, а самих бізнесменів не саджати.

Суд так і зробив, хоча й не погодився з позицією обвинувачених, які наполягали, що не викрадали й не вимагали, а лише домагалися виконання цивільноправових зобов'язань примушування до такого — статті 355 Кримінального кодексу України.

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...

Помер знаменитий британський кіноактор

четвер, 20 червень 2024, 23:44

У віці 88 років після тривалої хвороби помер Актор Дональд Сазерленд, зірка фільмів, зокрема Голодні ігри і Будинок жахів доктора Терора, Його син Кіфер оголосив про смерть батька, пише ВВС. "З важким серцем я кажу вам, що мій батько, Дональд Сазерлен...