"Бл**ь! Ви могли просто не народитися... Винищували націю! Закатували 4 мільйони... Серед цих людей були ваші предки": Українська письменниця емоційно прокоментувала "голодну тусу блогерів"

Українська письменниця та видавець Юлія Сливка звернула увагу на те, що блогери не згадали про День пам'яті жертв Голодомору, а натомість гучно святкували день народження на вечірці з еротичною тематикою, передають Патріоти України.

Блогери – сучасні лідери думок, за якими стежать мільйони українців. Своє справжнє обличчя інстаграм-зірки показали в День пам'яті жертв Голодомору. Коли вся країна вшановувала 10,5 мільйонів заморених голодом українців, блогери "відривалися" на вульгарній вечірці.

Святкування відбулося з нагоди дня народження блогера-мільйонника Олександра Заліска, який зібрав друзів в Будинку вчених у Львові. Ведучим вечірки став Володимир Остапчук, який в сторіз підписав фото святкового столу та: "Голодна туса блогерів". І це в день, коли вся країна була в скорботі.

Юлія Сливка про "голодну тусу"

Авторка опублікувала емоційний допис на особистій сторінці в інстаграмі. В ньому вона висловила думку багатьох українців, які обурені поведінкою лідерів думок.

"Здається, ви не розумієте, про що мовиться. Бл**ь! Ви могли просто не народитися. Не було б розваг! Нас з вами могло не бути. Винищували націю! Закатували 4 мільйони нас. Нас! Серед цих людей були ваші предки. Пошукайте в книзі національній пам'яті своє прізвище. Ви знайдете дітей одного року, семи, п'ятдесяти, дев'яноста років, вагітних жінок. Люди їли один одного. Люди варили своїх дітей, бо божеволіли від голодування. Скажіть, ви теж збожеволіли?!", – емоційно написала Юлія.

"Ви нічого не варті. Чорт забирай. Як жаль. Ви нічого не варті. А з вами й мільйони", – підкреслила авторка.

Сливка додала, що за схожий контент вона б передбачала кримінальну відповідальність. Однак ніхто взагалі ніякої відповідальності за нього не понесе. Блогери, які цинічно святкували, брали участь в еротичних конкурсах, вільгарно поводилися, промовляли тости, стоячи на столах, або не визнають геноциду, або не є частиною українського народу: "Найвища міра цинізму – не просто не робити вигляд, що цього не було, а танцювати у день пам'яті".

Також Юлія додала, що блогери вже заблокували її в інстаграмі.


Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...

Це її власне волосся? Пугачова здивувала фанів зачіскою (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:53

Відома співачка Алла Пугачова після переїзду в Ізраїль не стомлюється тішити публіку своїми виходами у світ. Так, у Тель-Авіві вона прийшла в театр на моновиставу "Я тут" актора Анатолія Бєлого, який виїхав з РФ, повідомляють Патріоти України. Зазначим...