"Бл**ь! Ви могли просто не народитися... Винищували націю! Закатували 4 мільйони... Серед цих людей були ваші предки": Українська письменниця емоційно прокоментувала "голодну тусу блогерів"

Українська письменниця та видавець Юлія Сливка звернула увагу на те, що блогери не згадали про День пам'яті жертв Голодомору, а натомість гучно святкували день народження на вечірці з еротичною тематикою, передають Патріоти України.

Блогери – сучасні лідери думок, за якими стежать мільйони українців. Своє справжнє обличчя інстаграм-зірки показали в День пам'яті жертв Голодомору. Коли вся країна вшановувала 10,5 мільйонів заморених голодом українців, блогери "відривалися" на вульгарній вечірці.

Святкування відбулося з нагоди дня народження блогера-мільйонника Олександра Заліска, який зібрав друзів в Будинку вчених у Львові. Ведучим вечірки став Володимир Остапчук, який в сторіз підписав фото святкового столу та: "Голодна туса блогерів". І це в день, коли вся країна була в скорботі.

Юлія Сливка про "голодну тусу"

Авторка опублікувала емоційний допис на особистій сторінці в інстаграмі. В ньому вона висловила думку багатьох українців, які обурені поведінкою лідерів думок.

"Здається, ви не розумієте, про що мовиться. Бл**ь! Ви могли просто не народитися. Не було б розваг! Нас з вами могло не бути. Винищували націю! Закатували 4 мільйони нас. Нас! Серед цих людей були ваші предки. Пошукайте в книзі національній пам'яті своє прізвище. Ви знайдете дітей одного року, семи, п'ятдесяти, дев'яноста років, вагітних жінок. Люди їли один одного. Люди варили своїх дітей, бо божеволіли від голодування. Скажіть, ви теж збожеволіли?!", – емоційно написала Юлія.

"Ви нічого не варті. Чорт забирай. Як жаль. Ви нічого не варті. А з вами й мільйони", – підкреслила авторка.

Сливка додала, що за схожий контент вона б передбачала кримінальну відповідальність. Однак ніхто взагалі ніякої відповідальності за нього не понесе. Блогери, які цинічно святкували, брали участь в еротичних конкурсах, вільгарно поводилися, промовляли тости, стоячи на столах, або не визнають геноциду, або не є частиною українського народу: "Найвища міра цинізму – не просто не робити вигляд, що цього не було, а танцювати у день пам'яті".

Також Юлія додала, що блогери вже заблокували її в інстаграмі.


Як українською назвати хліб з маслом: "Бутерброд", "канапка" - правильно, але є суто солов'їного походження

четвер, 1 червень 2023, 2:20

Ніколи не здогадаєтесь: як назвати бутерброд українською. Українська мова – надзвичайно багата на колоритні слова та фрази. Однак багато з них ви не почуєте у щоденному мовленні українців. Так, мовознавець Олександр Авраменко закликав українців берегти...

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...