Благодійність має бути гарною: Нікітюк у Монако красувалася у сукні із глибоким декольте та пікантним розрізом (фото)

Українська телеведуча Леся Нікітюк побувала в Монако. Там вона відвідала благодійний вечір тенісистки Еліни Світоліної. Еліна разом з іншими відомими українцями збирає гроші на допомогу Україні. Уточнюється, що зібрані в ході заходу кошти будуть спрямовані на закупівлю генераторів для лікарень, інформують Патріоти України.

У Instagram-блозі Леся Нікітюк запаморочила голову спокусливою чорною сукнею з відвертим декольте і вирізом. Ось що вона написала: "Українські дизайнери найкращі. Відчуваю, що сьогодні ця сукня теж братиме участь у благодійному аукціоні. Про сам вечір і суму зібраних коштів, які підуть на допомогу Україні, розповім пізніше. Біжу підтримати подругу Еліну Світоліну, яка все це організувала".

Пізніше телеведуча додала, що їм вдалося зібрати 170 тисяч євро. Нікітюк також оприлюднила фото з Еліною та її чоловіком, французьким тенісистом Гаелем Монфісом.


Це треба знати! Українські біженці можуть втратити право на тимчасовий захист у Польші

неділя, 29 січень 2023, 11:50

Українські біженці, які опинилися в Польщі після 24 лютого 2022 року, мають статус PESEL UKR, який надає їм право на тимчасовий захист, а також на чимало соціальних пільг від польської держави, передають Патріоти України. Проте вони ризикують втратити ...

Чонгарський капкан: Лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...