"Бл*дь, овца тупая": На "Буковелі" в ресторані стався "заміс" туристів через омлет (відео)

В одному з готелів гірсколижного курорту "Буковель" в Івано-Франківській області сталася бійка туристів із персоналом. Сутичка відбулася через несмачний сніданок, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Вікна"

Компанія восьми киян заявила, що їх побили працівники готелю. Молодим людям не сподобався сніданок, попросили приготувати інше.

Адміністраторка закладу відмовилась. Зчинився скандал, приїхала поліція та "швидка".

"Запланировали тренера, мы хотели кататься", - сказала дівчина, яка їздила на новорічний відпочинок.

Коли прийшли у перший день снідати до ресторану, заявили що було несмачно.

"Мы особо с Аней нечего не поели. Говорю "Девушка, вы администратор?". Говорит "Да". Я говорю "Нам не понравился завтрак, можете пожалуйста поменять". Она говорит "Завтра выберите другой", - розповіла киянка.

"И то, что вам не понравился омлет, это ваши проблемы. Разворачивается вот так и уходит", - додала її подруга.

"Бл*дь, я ей вслед кричу "Овца тупая". Ну потому что она меня как бы вывела на эмоциях", - сказала дівчина.

На відео бійки чути крики, молодь штовхається в капцях. Згодом адміністрація готелю змусила відпочивальників виселятися. Вартість проживання зі сніданками для компанії була 80 тис. грн.

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....

Інтернет без світла: ТОП-5 найефективніших способів залишатися в мережі

п’ятниця, 9 грудень 2022, 8:56

Одна з головних проблем, яка виникає через російські обстріли енергосистеми України - це порушення живлення систем зв’язку, зокрема інтернету. Мільйони українців залишаються без доступу до мережі, передають Патріоти України. Тоді як цю проблему наспра...