Внаслідок ударів по критичній інфраструктурі, лівий берег столиці залишився без електроенергії. Про це у ніч проти п’ятниці, 10 жовтня, повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
"Лівий берег столиці без електроенергії. Є й проблеми з водопостачанням", - написав він.
Кількість постраждалих у столиці зросла до дев'яти.
Тим часом міністр енергетики Світлана Гринчук заявила, що росіяни завдають ударів по українській енергетичній інфраструктурі.
"У ці хвилини росіяни завдають масованого удару по українській енергетичній інфраструктурі. Енергетики вживають всі необхідні заходи для мінімізації негативних наслідків", - йдеться у дописі.
Гринчук додала, що як тільки дозволять безпекові умови, енергетики розпочнуть уточнення наслідків атаки та відновлювальні роботи.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...