
Український журналіст і блогер Денис Казанський розповів, як змінилося ставлення шахтарів "ЛНР" до Росії і її проектів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Дениса Казанського в Twitter.
Казанський звернув увагу на пост, який підтверджує бажання шахтарів ОРДЛО відмовитися від "русского мира". "Шахтарям ОРДЛО більше не подобається" русскій мір ", - написав Казанський, зазначивши, що шкодує про те, що пройшло багато часу і принесено безліч жертв для "розуміння очевидного".
Журналіст опублікував повідомлення "Шахти Никанор-Нова", оприлюднене в Мережі. У повідомленні представники шахти розповідають про так звану реорганізацію, яка нібито "дозволить підвищити економічний потенціал вугільної галузі "ЛНР". Через цю саму реорганізацію гірникам вже протягом півроку не виплачують зарплати, пояснюючи це тим, що "добре для майбутнього вугільної промисловості та залізничної інфраструктури". "Так, не думав, що це скажу, але якось при Україні жилося краще. І тих, хто буде ганьбити мене в коментарях про те, що "І їдь в свою Укропію", я вам відповім, більшість би не просто виїхало туди, а вже самі готові повернути все як було", - написав один з шахтарів "ЛНР".

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...