Блохін висловився щодо прощання Мілевського під пісню "Виват, король", котру написали під його останній матч, як гравця "Динамо"

Легендарний форвард київського "Динамо" Олег Блохін прокоментував прощання Артема Мілевського з уболівальниками у перерві матчу біло-синіх із "Дніпром-1".

Артем Мілевський зробив коло пошани під пісню "Виват, король!" і потиснув руки десяткам уболівальників на трибунах НСК "Олімпійський", зазначають Патріоти України.

"Що тут говорити? Ну попрощався - добре, молодець. Те, що під пісню" Виват, король! "- так її зараз всюди вмикають, чого про це зайвий раз говорити? Артему бажаю успіхів. Збирається провести прощальний матч? Це чудово", - коротко резюмував Олег Володимирович.

Пісня "Виват, король!" у виконанні Тамари Гвердцителі вперше прозвучала у червні 1989-го під час прощального матчу Олега Блохіна на Республіканському стадіоні в Києві.

У Німеччині підтримали новий підхід ЄС щодо тимчасового захисту українців: Чого чекати

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:56

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...