Блохін висловився щодо прощання Мілевського під пісню "Виват, король", котру написали під його останній матч, як гравця "Динамо"

Легендарний форвард київського "Динамо" Олег Блохін прокоментував прощання Артема Мілевського з уболівальниками у перерві матчу біло-синіх із "Дніпром-1".

Артем Мілевський зробив коло пошани під пісню "Виват, король!" і потиснув руки десяткам уболівальників на трибунах НСК "Олімпійський", зазначають Патріоти України.

"Що тут говорити? Ну попрощався - добре, молодець. Те, що під пісню" Виват, король! "- так її зараз всюди вмикають, чого про це зайвий раз говорити? Артему бажаю успіхів. Збирається провести прощальний матч? Це чудово", - коротко резюмував Олег Володимирович.

Пісня "Виват, король!" у виконанні Тамари Гвердцителі вперше прозвучала у червні 1989-го під час прощального матчу Олега Блохіна на Республіканському стадіоні в Києві.

НБУ вводить жорсткі правила поповнення банківських карт: Що варто знати

четвер, 25 червень 2026, 16:10

Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...

Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...