Блохін висловився щодо прощання Мілевського під пісню "Виват, король", котру написали під його останній матч, як гравця "Динамо"

Легендарний форвард київського "Динамо" Олег Блохін прокоментував прощання Артема Мілевського з уболівальниками у перерві матчу біло-синіх із "Дніпром-1".

Артем Мілевський зробив коло пошани під пісню "Виват, король!" і потиснув руки десяткам уболівальників на трибунах НСК "Олімпійський", зазначають Патріоти України.

"Що тут говорити? Ну попрощався - добре, молодець. Те, що під пісню" Виват, король! "- так її зараз всюди вмикають, чого про це зайвий раз говорити? Артему бажаю успіхів. Збирається провести прощальний матч? Це чудово", - коротко резюмував Олег Володимирович.

Пісня "Виват, король!" у виконанні Тамари Гвердцителі вперше прозвучала у червні 1989-го під час прощального матчу Олега Блохіна на Республіканському стадіоні в Києві.

Підліткам на замітку! Зі скільки років можна працювати в Україні - вікові обмеження та умови

субота, 27 червень 2026, 7:36

Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...

Будуть проблеми: Експерт назвав регіони, в яких влітку можливі відключення електрики

субота, 27 червень 2026, 6:51

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...