Блохін висловився щодо прощання Мілевського під пісню "Виват, король", котру написали під його останній матч, як гравця "Динамо"

Легендарний форвард київського "Динамо" Олег Блохін прокоментував прощання Артема Мілевського з уболівальниками у перерві матчу біло-синіх із "Дніпром-1".

Артем Мілевський зробив коло пошани під пісню "Виват, король!" і потиснув руки десяткам уболівальників на трибунах НСК "Олімпійський", зазначають Патріоти України.

"Що тут говорити? Ну попрощався - добре, молодець. Те, що під пісню" Виват, король! "- так її зараз всюди вмикають, чого про це зайвий раз говорити? Артему бажаю успіхів. Збирається провести прощальний матч? Це чудово", - коротко резюмував Олег Володимирович.

Пісня "Виват, король!" у виконанні Тамари Гвердцителі вперше прозвучала у червні 1989-го під час прощального матчу Олега Блохіна на Республіканському стадіоні в Києві.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...