Збільшення кількості блокпостів у столичному регіоні пов’язане із виконанням безпекових завдань. Масово виписувати повістки на них не планують, хоча ухилянтів теж намагатимуться виловлювати. Про це розповів комендант Київської області підполковник Руслан Олійник в коментарі ТСН, передають Патріоти України.
Він зауважив, що подібні безпекові заходи із появою додаткових блокпостів проводяться на Київщині "стабільно один-два рази на місяць". Видача повісток громадянам не є головною метою цих заходів.
"Їхня мета – виявлення та запобігання пересуванню диверсійно-розвідувальних груп, екстремістів, терористів, оголошених у розшук осіб, контрабандного перевезення зброї, боєприпасів і вибухових речовин", – пояснив комендант.
Олійник визнав, що "пошукові дії та фільтраційні заходи" спрямовані на всі категорії порушників закону, зокрема й тих, хто ухиляється від мобілізації. Але, за його словами, про посилення мобілізації в даному випадку не йдеться.
"Якщо співробітники поліції по базі перевіряють людину і бачать, що особа перебуває в розшуку як така, що ухиляється від призову, або не поновила облікові данні в ТЦК та СП, то, звісно, в такому разі співробітники територіального центру комплектування будуть виписувати таким громадянам повістки. Але це не буде масовим роздаванням повісток, як це, можливо, собі уявляють люди. Такого точно не буде", – переконує комендант Київщини.
Згідно з чинним законодавством, українські пенсіонери, яким виповнилося 70, 75 та 80 років, отримують так звані «вікові доплати» до пенсії (300, 456 та 570 гривень відповідно) щомісячно, передають Патріоти України. Втім, в деяких містах, як, до приклад...
Ярослав Романюк, який очолював Верховний суд до 2017-го, в 2023-му у своїй декларації показав пенсію в розмірі 2 млн 937 тис. грн за рік. Тобто щомісячно він отримував від ПФУ 244,7 тис. грн. Однак Романюк вважав, що такий розмір пенсії порушує його пр...