"Бл**ський совок": Мережу обурило відео знущань "дідів" над військовими ЗСУ

Військовий Олександр Гром опублікував ролик із соцмережі TikTok, в якому солдати однієї з військових частин виконують дивний ритуал. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

«Йшов шостий рік війни. А солдати строкової служби як маялися дурницями, так і продовжують. Ще викладають у соцмережі для сміху ворогів», – написав він.

Грім додав, що в TikTok строковики часто публікують відео знущань над товаришами по службі.

«А тепер я засікаю час, наскільки швидко зреагує Генеральний штаб ЗСУ на таке ганебне явище в армії, яка нещодавно рухалася у бік НАТО. Дідівщині і совковим традицій в армії не місце», – написав військовий.

Усе знаюча професор з добрими очима

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:35

На посаду ректора пропонується... Можливо, все виглядало саме так. На уроці історії задали запитання «Звідкіля походить назва «Україна?» А в шкільних підручниках на такий дражливий запит годі тоді було отримати вичерпну відповідь і допитлив...

Ще один нардеп захворів на Covid-19

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:52

Муса Магомедов розповів, що почувається задовільно. Позафракційний народний депутат Муса Магомедов заразився коронавірусом. Про це він повідомив у Facebook, передають Патріоти України. «Вчора відчув температуру і легке запаморочення. Вирішив перестраху...