Близький друг і колега 56-річного Дмитра Капранова назвав причину його раптової смерті

Причиною смерті 56-річного українського письменника і книговидавця Дмитра Капранова – брата-близнюка Віталія Капранова – став серцевий напад. Про це 16 квітня розповів його друг і колега Сашко Лірник, передають Патріоти України.

"Мені абсолютно не хочеться зараз щось коментувати, просто скажу, що брати Капранови – це частина мого Всесвіту, – заявив Лірник. – Мені настільки гірко, що не годен зараз навіть підібрати слова… Для мене Україна – це вони. Дмитро мав проблеми із серцем, хворів. Ми всі переживали, але лікарі казали, що все нормально. А тут стало погано зранку – і все. Позавчора ми ще бачилися – він так жартував гарно".

За словами Лірника, він умів, на відміну від багатьох, розрізняти братів-близнюків, але наголосив, що вони для нього завжди були єдиним цілим. "Вони обидва для мене – і Дмитро, і Віталій – дуже рідні мені люди, – додав письменник. – Часто знайомі казали, що навіть не можуть їх розрізнити – настільки схожі. Я можу їх розрізнити, але спеціально цього не робив, бо вони – одне ціле. Я завжди звертався "братик", і вони мене так називали. Вони і письменники, і сценаристи, і артисти, і співаки, і кобзарі – дуже талановиті. У кіно в мене знімалися, а наступний сценарій я про них написав. Але бачите, яка біда сталася".

Довбик підтримав українського воїна, який отримав поранення на війні з Росією

середа, 29 травень 2024, 20:55

Гравець збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик поспілкувався з українським військовослужбовцем, який є палким шанувальником футболу, передають Патріоти України. На своїй сторінці в Інстаграм відомий телеведучий Анатолій Анатоліч розповів зво...

Ситуація з відключеннями світла стане ще гіршою: Ось в якому місяці доведеться найтяжче

середа, 29 травень 2024, 18:30

Влітку в українській енергосистемі очікується дефіцит – українці вже перетнули мінімум споживання електроенергії, тому надалі воно лише збільшуватиметься. Найтяжче прийдеться у липні – саме в цьому місяці очікується найбільше споживання при зменшенні г...