Бо хочуть стати ближчими до РФ? На каналі "слуги" закрили "Люту українізацію" Мухарського

На "4 каналі", який купив народний депутат зі "Слуги народу" Олексій Ковальов, закрили програму "Люта українізація" з ведучим Антіном Мухарським. Про це Мухарський повідомив у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Прощавай, "Люта українізаціє". Це був суто український продукт, що долав російщину, радянщину й малоросійщину. Трошки бурлескний, трошки інтелектуальний, трошки музичний, трошки розважальний, трошки історичний, трошки патріотичний, трошки сексуальний, трошки театральний. Але унікальний", - написав актор. На каналі зробили 26 випусків проєкту.

"А чи не можна шоу поновити на іншому каналі?" - питають у коментарях. Повторюся: із цією командою вже ні. Із цією аурою, сенсами, героями, антуражем. Далі обов'язково щось буде. Щось нове й не менш шедевральне. Але "Люта українізація" віднині - ще одна сторінка історії українського ТБ", - заявив Мухарський.

Раніше про звільнення з телеканалу заявив телеведучий Остап Дроздов. Повідомив про пункти нової редакційної політики каналу, серед яких - забути про термін "велике крадівництво", збагачення влади, не згадувати про олігарха Ігоря Коломойського, для російської мови - сприяння і лояльність.

Хіти тижня. Викинули як непотріб і назвали "актором": Арестович після звільнення з ОПУ опинився у базі "Миротворця" (фото)

четвер, 27 січень 2022, 0:10

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу, позаштатний радник голови Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони Олексій Арестович опинився у базі сайту "Миротворець". Інформа...

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...