Бо не Потап та Білик? Учасниця пекельного бою на Донбасі чотири роки залишається без ордена княгині Ольги

"Уже більше як шість років тому ми з розвідгрупою потрапили в жорстоку засідку. По нас коли їхали, то думали, що їдуть забирати тіла. Три години під вогнем противника і своїх. Бій через коридор. Контузії, осколки й отруєння гаром", - написала військовослужбовиця ЗСУ, лейтенант, ветеран АТО, колишній в.о. командира роти батальйону "Айдар" Вікторія Дворецька на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжила:

"Після того у штабі мені сказали, що роблять подання на мене на орден княгині Ольги (тоді “За мужність” жінкам не давали). Я відмовилася, бо троє з групи не були оформленими [в ЗСУ]. Не захотіла, поки не отримають всі, та і взагалі не вважала, що це подвиг.

Двоє з групи отримали посмертно. Через чотири роки війни я не отримала орден. І рада цьому, дивлячись, кого нагороджують. До чого це? Ірині Білик ваш народний президент дав сьогодні орден княгині Ольги. Вітаю всіх, хто просрав головні цілі й цінності України".

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих, хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.