Бо не Потап та Білик? Учасниця пекельного бою на Донбасі чотири роки залишається без ордена княгині Ольги

"Уже більше як шість років тому ми з розвідгрупою потрапили в жорстоку засідку. По нас коли їхали, то думали, що їдуть забирати тіла. Три години під вогнем противника і своїх. Бій через коридор. Контузії, осколки й отруєння гаром", - написала військовослужбовиця ЗСУ, лейтенант, ветеран АТО, колишній в.о. командира роти батальйону "Айдар" Вікторія Дворецька на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжила:

"Після того у штабі мені сказали, що роблять подання на мене на орден княгині Ольги (тоді “За мужність” жінкам не давали). Я відмовилася, бо троє з групи не були оформленими [в ЗСУ]. Не захотіла, поки не отримають всі, та і взагалі не вважала, що це подвиг.

Двоє з групи отримали посмертно. Через чотири роки війни я не отримала орден. І рада цьому, дивлячись, кого нагороджують. До чого це? Ірині Білик ваш народний президент дав сьогодні орден княгині Ольги. Вітаю всіх, хто просрав головні цілі й цінності України".

Усі знайомі кажуть: "Не вірю"... Помер Володимир Яворівський, письменник, громадський діяч, політик

субота, 17 квітень 2021, 11:42

Ранком суботи 17 квітня повідомили про смерть відомого українського письменника та громадсько-політичний діяча Володимира Яворівського. Сумну звістку першим у Facebook оприлюднив ексдепутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначають Патріоти...

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...