Бо не всі орки злягли на чорноземах? Путін заявив прем’єру Італії, що ще не час для припинення вогню в Україні

Президент Росії Владімір Путін сказав прем'єр-міністру Італії Маріо Драгі, що умови для припинення вогню в Україні поки не створені. Про це Драгі сказав на пресконференції в четвер, коли його запитали про телефонну розмову з Путіним напередодні, передають Патріоти України.

Драгі також зазначив, що Путін сказав йому, що поточні газові контракти залишаються в силі і що європейські фірми продовжуватимуть платити в євро та доларах, а не в рублях. "Я зрозумів, але, можливо, помиляюся, що конвертація платежу.... є внутрішньою справою Російської Федерації", – сказав Драгі.

"Чи Путін змінив своє ставлення від початку війни? Відповідь складна. Я думаю, що я помітив зміни, але я обережно інтерпретую ці знаки, тому що ситуація розвивається. Я вважаю, що помітив зміни в тоні, але я не можу казати про це з упевненістю на основі 40-хвилинної розмови", - сказав Драгі, якого цитують італійські ЗМІ.

Відповідаючи на запитання про збільшення витрат на оборону після вторгнення Росії в Україну, Драгі сказав, що Італія досягне цілі НАТО витрачати 2% ВВП на оборону в 2028 році, додавши, що це не викликає суперечок серед членів його коаліції. Однак Драгі сказав, що прогнозний економічний документ уряду не передбачає конкретного збільшення витрат на оборону.

Продав майже все пальне: На Одещині затримали командира частини ППО (фото)

неділя, 3 грудень 2023, 23:55

Командир взводу однієї з військових частин протиповітряної оборони Одеської області підозрюється у продажі палива свого підрозділу. Про це інформує пресслужба ДБР, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний офіцер продав понад 20 тонн...

Помер співавтор Акта проголошення незалежності України

неділя, 3 грудень 2023, 23:15

У неділю, 3 грудня, помер співавтор Акта проголошення незалежності України, один із засновників Народного руху Леонтій Сандуляк. Про це повідомили у Чернівецькій обласній раді, передають Патріоти України. "На 87 році життя відійшов у засвіти Леонтій С...