Бо вбивці ще живі? У Росії заборонили розслідувати загибель туристів на перевалі Дятлова

Провідник, який привів пошукову групу до місця загибелі туристів не просто відмінно орієнтувався на місцевості, але і ще до знаходження тел туристів, запропонував випити за їх упокій.

У Росії заборонили розслідувати загибель туристів на перевалі Дятлова. Зроблено це було з надуманих причин, які абсолютно формальні, зазначають Патріоти України.

Істина ж полягає в тому, що реальне розслідування таємниці перевалу Дятлова приведе до викриття масового вбивства і розуміння того, що влада покривала вбивць. Ентузіасти і зокрема відомий автор книги про загибель туристів Ракітін вважають, що розслідування не відкриють до тих пір, поки не помре останній учасник тієї страшної трагедії, причетний до неї і ймовірно він до сих пір серед живих.

Ще одна дивина, що провідник, який привів пошукову групу до місця загибелі туристів не просто відмінно орієнтувався на місцевості, наче вчора там був, але і ще до знаходження тел туристів, запропонував випити за їх упокій. Але не тільки ці дивні речі до сих пір розбурхують розуми розслідувачів. Наприклад - чіткий наказ не починати нове розслідування від СКР. Крім того, до цих пір частина документів з розслідування перебуває під грифом «секретно».
Раніше Туманов, відомий експерт-криміналіст зауважив, що зафіксовані травми членів групи Дятлова мають явно насильницький характер. На його думку, всі ці пошкодження були нанесені туристам не стихією, а людьми, озброєними якимись предметами.
Туманов, в свою чергу, заявив, що туристів дійсно могли катувати. В якості підтвердження цієї теорії, він підкреслив, що в роті одного із загиблих було знайдено шматочок його шкіри - нібито таким чином нещасний намагався впоратися з моторошним болем. Але тим не менш, у влади все та ж версія і залишилася. Туристична група під керівництвом Ігоря Дятлова загинула в результаті сходу сніжної лавини і недосвідченість. До такого висновку прийшли співробітники Слідчого комітету, які в 2015 році почали вивчати обставини загибелі туристів.

Захворілих знов більше ніж тих, хто одужав: МОЗ оприлюднив ситуацію з COVID-19 в Україні. Найгірше у Києві

субота, 6 червень 2020, 9:57

Найбільше хворих виявлено у Києві (83), при цьому двоє людей у столиці померли від COVID-19. Також 66 випадків зафіксовано у Чернівецькій області і 65 – на Львівщині, 52 – на Рівненщині. Загалом з початку епідемії в Україні виявили 26 514 випадки корон...

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї