Бо вбивці ще живі? У Росії заборонили розслідувати загибель туристів на перевалі Дятлова

Провідник, який привів пошукову групу до місця загибелі туристів не просто відмінно орієнтувався на місцевості, але і ще до знаходження тел туристів, запропонував випити за їх упокій.

У Росії заборонили розслідувати загибель туристів на перевалі Дятлова. Зроблено це було з надуманих причин, які абсолютно формальні, зазначають Патріоти України.

Істина ж полягає в тому, що реальне розслідування таємниці перевалу Дятлова приведе до викриття масового вбивства і розуміння того, що влада покривала вбивць. Ентузіасти і зокрема відомий автор книги про загибель туристів Ракітін вважають, що розслідування не відкриють до тих пір, поки не помре останній учасник тієї страшної трагедії, причетний до неї і ймовірно він до сих пір серед живих.

Ще одна дивина, що провідник, який привів пошукову групу до місця загибелі туристів не просто відмінно орієнтувався на місцевості, наче вчора там був, але і ще до знаходження тел туристів, запропонував випити за їх упокій. Але не тільки ці дивні речі до сих пір розбурхують розуми розслідувачів. Наприклад - чіткий наказ не починати нове розслідування від СКР. Крім того, до цих пір частина документів з розслідування перебуває під грифом «секретно».
Раніше Туманов, відомий експерт-криміналіст зауважив, що зафіксовані травми членів групи Дятлова мають явно насильницький характер. На його думку, всі ці пошкодження були нанесені туристам не стихією, а людьми, озброєними якимись предметами.
Туманов, в свою чергу, заявив, що туристів дійсно могли катувати. В якості підтвердження цієї теорії, він підкреслив, що в роті одного із загиблих було знайдено шматочок його шкіри - нібито таким чином нещасний намагався впоратися з моторошним болем. Але тим не менш, у влади все та ж версія і залишилася. Туристична група під керівництвом Ігоря Дятлова загинула в результаті сходу сніжної лавини і недосвідченість. До такого висновку прийшли співробітники Слідчого комітету, які в 2015 році почали вивчати обставини загибелі туристів.

Застиг у позі ембріона: Спливли страшні деталі загибелі підлітка під Києвом

вівторок, 21 січень 2020, 16:14

Загиблого під Києвом у селі Бабинці 16-річного Павла Кремінського рибалки знайшли в озері. За словами очевидців, тіло хлопця застигло у позі ембріона, передають Патріоти України. При цьому друзі Кремінського вважають, що до його загибелі причетний місц...

"Ціна позиції "просто перестать стрелять"."За Зеленського кількість бойових втрат українських воїнів за січень зросла майже удвічі", - Гай

вівторок, 21 січень 2020, 15:52

"За Зеленського кількість бойових втрат українських воїнів за січень, у порівнянні з тим самим періодом за 2019 рік, зросла майже удвічі", - пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України, і продовжує:. "Січень 2019 року - шість загиблих...