"Бо вирізали навіть родину із дітьми": На період карантину в Якутії запровадили сухий закон

З вівторка, 31 березня 2020 року, заборона діє у кількох муніципальних утвореннях, де діє режим самоізоляції населення в зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції.

Влада Республіки Саха (Якутії, РФ) пішла на вимушену заборону продажу алкоголю в чотирьох муніципалітетах регіону, оскільки перед черговим неробочим тижнем реалізація спиртного зросла в два рази. Про це повідомив керівник республіки Айсен Ніколаєв, передають Патріоти України з посиланням на SakhaNews.

За його словами, з вівторка, 31 березня 2020 року, заборона діє у кількох муніципальних утвореннях, де діє режим самоізоляції населення в зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції: в місті Якутську, Нерюнгрінському районі, Мірнінському районі та міському окрузі Жатай. Відповідні обмеження відображені в постанові голови республіки.

"Багато хто вирішив, що це додаткові канікули, і у нас, як мені доповідали, в четвер-п'ятницю реалізація спиртних напоїв виросла більш ніж в два рази. Й, на жаль, в суботу-неділю пішов вгору вал злочинності. Були дуже страшні і резонансні навіть вбивства, коли була вирізана сім'я з маленькими дітьми", - пояснив своє рішення Ніколаєв.

Він додав, що жителі регіону "затарилися на цілий тиждень і вирішили, [що] все, що затарено, треба випити тут і тепер", тому він був змушений вжити подібних заходів і заборонити продаж спиртного.

Хіти тижня. Українським водіям готують "сюрприз" з техоглядом: Що треба знати

субота, 6 червень 2020, 1:00

На розгляд Верховної Ради винесуть новий законопроект про повернення раніше скасованого в Україні обов'язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Про це заявив міністр Владислав Криклій, передають Патріоти України. За підсумками зустрічі з посло...

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...