"Боялися всі. Але ніхто не занепав духом і не здався": Бійці спецпризначення розповіли про перший бій за ДАП 26 травня 2014 року (відео)

Для 33 росіян "екскурсія" в аеропорт у той день закінчилася в місцевому морзі.
Початок боїв за Донецький аеропорт, 26 травня 2014 року. Фото: Радіо Свобода.

Бійці 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго розповіли про події в донецькому аеропорту 26 травня 2014 року, які можна вважати початком активної фази війни на сході України. Cвої спогади воїни записали та опублікували на сторінці полку в соцмережі, передають Патріоти України.

На записі бійці-спецпризначенці розповіли про перший бій, про позиції, на яких тримали оборону, про хвилювання й емоції, а також про значення перших бойових сутичок для підрозділу.

Саме 26 травня спецназівці, за підтримки військових 25-ї бригади й авіації дали бій проросійським бойовикам і російським найманцям, які сподівалися "малою кров'ю" взяти під контроль ДАП. Терористи втратили близько сотні осіб. Для 33 росіян "екскурсія" закінчилася в місцевому морзі. Українські воїни в цьому травневому бою не втратили жодної людини.

Джерело: Цензор.НЕТ

Щось пішло не так: В кабінеті поліцейських на Полтавщині помітили незвичайне фото Зеленського

неділя, 15 вересень 2019, 14:26

Силовики вирішили, що їхній президент - це таки Голобородько? Під Полтавою (Лубни) в одному з відділень поліції помітили дивне фото президента України Володимира Зеленського. Його на своїй сторінці в Facebook опублікувала Оксана Піддубна, передають Пат...

"Эта фотография единственная": Сенцов поділився унікальною світлиною із російської тюрми

неділя, 15 вересень 2019, 13:56

Більшість в'язнів в РФ не мали можливості користуватися мобільними телефонами та мережею інтернет. Режисер Олег Сенцов, який тиждень тому повернувся в Україну з російської в'язниці, опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію, зроблену в тюрмі ...