Боярський шокував заявою про людей, які бажають завести дітей

На думку актора, народжувати дітей можуть собі дозволити лише достатньо молоді люди.

Відомий російський актор Михайло Боярський, який викликав гнівну реакцію суспільства своїм висловлюванням про роль жінки, відзначився черговою заявою. 70-річний артист шокував своїм ставленням до людей, які вирішили завести дітей в солідному віці. Він назвав таке бажання "дур'ю", передають Патріоти України.
«Щоб в старості народити дитину, це не мрія - це дур. Мені це не потрібно. Маленька людина ледь донесе труну до могили. Треба розраховувати тільки на себе», - сказав Боярський в програмі «Ти не повіриш!».
Більш того, він різко висловився і про свою дружину Ларису Луппіан, з якою прожив у шлюбі 40 років, виховує двох дітей і чотирьох онуків. На питання в студії, як би він відреагував на те, якби вона запропонувала завести дитину, він відповів різко. «Значить, у неї не все в порядку з мізками», - безапеляційно сказав Боярський.

Раніше він викликав бурхливу реакцію висловлюваннями про роль жінки. На думку артиста, основна функція прекрасної половини людства зводиться лише до ролі матері.

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...

Рухи кінцівок, тулобу та мімікрія обличчя: Робот Ameca вражає схожістю з людиною (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 8:10

Британська компанія Engineered Arts представила свою розробку – робота Ameca, що дуже схожий на людину і створено його як зразок її технологій у цій сфері, зазначають Патріоти України. . Engineered Arts опублікувала в Мережі відомості про розроблений ...