Боярський шокував заявою про людей, які бажають завести дітей

На думку актора, народжувати дітей можуть собі дозволити лише достатньо молоді люди.

Відомий російський актор Михайло Боярський, який викликав гнівну реакцію суспільства своїм висловлюванням про роль жінки, відзначився черговою заявою. 70-річний артист шокував своїм ставленням до людей, які вирішили завести дітей в солідному віці. Він назвав таке бажання "дур'ю", передають Патріоти України.
«Щоб в старості народити дитину, це не мрія - це дур. Мені це не потрібно. Маленька людина ледь донесе труну до могили. Треба розраховувати тільки на себе», - сказав Боярський в програмі «Ти не повіриш!».
Більш того, він різко висловився і про свою дружину Ларису Луппіан, з якою прожив у шлюбі 40 років, виховує двох дітей і чотирьох онуків. На питання в студії, як би він відреагував на те, якби вона запропонувала завести дитину, він відповів різко. «Значить, у неї не все в порядку з мізками», - безапеляційно сказав Боярський.

Раніше він викликав бурхливу реакцію висловлюваннями про роль жінки. На думку артиста, основна функція прекрасної половини людства зводиться лише до ролі матері.

Шоковані звірством були всі: Священик зґвалтував, вбив і спалив у крематорії 9-річну дівчинку

четвер, 5 серпень 2021, 14:57

Зґвалтування, вбивство і насильницька кремація дев'ятирічної дівчинки в індійському селі Нангал викликало загальне обурення місцевих жителів. Про це повідомляє видання India Today, передають Патріоти України. У неділю, 1 серпня, дівчинка пішла набрати ...

Мати вірила у диво до останнього! Друзі закопали тіло на смітнику: На Тернопільщині знайшли кістки зниклого 17 років тому хлопця (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 14:35

У селі Гнилички Тернопільської області знайшли останки 16-річного Юрія Семенюка, який зник ще 17 років тому. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив місцевий мешканець Андрій Савчук, передають Патріоти України. За його інформацією, тіло хлопця з...