
У Курській області російський строковик із Санкт-Петербурга на ім'я Федір підірвав себе разом із товаришем, бо злякався ЗСУ. Про це повідомляє УНІАН, передають Патріоти України.
Строковик розповів, що боявся здаватися у полон, бо думав, що українці його катуватимуть. Натомість, росіянину надали медичну допомогу і врятували життя. Він зазначив, що українські військові також ділилися водою та сигаретами.
"Я просто дістав гранату. Він сказав: давай! Ми обнялися і кинули її на землю, сказали один одному останні теплі слова. У товариша теж поранення ноги. На той момент я вже тричі розумів, що ближче до смерті. Ми боялися здатися в полон, ми не знали, що буде тут. Ми боялися, що будуть довгі й болісні тортури. Але з урахуванням того, як це в реальності відбувається зараз, я можу сказати тільки спасибі за те, що врятували моє життя і вилікували", – розповів російський строковик.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...