Боєприпас-"камікадзе" з інтригуючою назвою: В Україні створили нову потужну зброю (відео)

Для потреб Збройних сил України було створено нову зброю для ураження ворожих цілей на великій відстані. Інноваційна розробка називається "Тихий грім" ST-35. Про розробку йдеться на ресурсі Український мілітаристичний портал, передають Патріоти України.

На сьогодні відомо, що "Грім" знаходиться на завершальній стадії розробки, перший етап льотних випробувань пройшов успішно. І до кінця року розробники планують випробувати систему наведення.

"Тихий грім" ST-35 є засобом розвідки і ураження ворожих цілей, що знаходяться на значній відстані. Боєприпас запускається за допомогою мультикоптера, який також працює, як ретранслятор. Запуск відбувається з вертикальної позиції на висоту понад кілометр. З цієї висоти і відбувається пікірування цілі на ураження.

Варто відзначити, що зброю можна упакувати в три рюкзака і транспортувати в потрібну точку. Пультом управління є невеликий тактичний планшет.

Зброю можна зібрати на місці за 15-20 хвилин, а проектний радіус дії 30 кілометрів. При цьому в повітрі мультикоптер може протриматися 60 хвилин.

Хіти тижня. "Президенте, зараз не кіно!": Соколова потужно звернулася до Зеленського через бій під Золотим (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 22:30

Журналістка Яніна Соколова звернулася із сильною промовою до президента України Володимира Зеленського після масштабного бою ЗСУ з російськими окупантами під Золотим. Роликом вона поділилася на своєму YouTube-каналі й висловила стурбованість у зв'язку ...

Малюки перелякались: У Києві евакуатор відвіз машину з дітьми (фото)

понеділок, 24 лютий 2020, 22:13

Машину повернули, виписавши протокол.​. У понеділок, 24 лютого, в Києві евакуатор забрав тонированную машину BMW разом з дітьми, яких батьки замкнули в салоні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила інспекція з паркування в столиці, передають П...