Боєць ЗСУ без ніг повернувся додому на Закарпаття, але рветься на фронт: Неймовірна історія

Боєць ЗСУ Василь Штефко, який залишився без ніг задовго до війни в результаті нещасного випадку, пішов на фронт, а коли командування змусило повертатися в тил, довго пручався. Таку історію розповів портал ТСН, передають Патріоти України.

Василю кілька разів відмовляли у відправці на фронт, але він знову і знову приходив до військкомату. Ледве-ледве умовив відправити його на передову водієм ‒ і доставляв боєкомплекти в найгарячіші точки. Від побратимів інвалідність довго приховував. Але коли про неї дізналися в Генштабі - остаточно перевели служити додому, в Закарпаття.

"В пункт постійної дислокації. Видно, хтось поскаржився на мене, що як це людина без обох ніг на машині їздить, та ще як їздить. Ніхто не вірив", — каже Василь.

І хоча на передовій на протезах йому було дуже важко, але він все одно в тил не хотів повертатися. "Я ж хотів з перемогою (повернутися). З нашого батальйону ніхто не був у відпустці, ніхто", - говорить Штефко Про бої Василь не надто розповідає - соромиться. Однак досі згадує своїх побратимів.

"Я ніколи не думав, що у мене буде така сім'я, що в такому віці у мене з'явиться стільки побратимів", — каже чоловік.

У перервах між боями Штефко ще встигав заспокоювати дружину і дочку. Вдома у нього багато планів ‒ навести порядок в городі, відвести дочку в сьомий клас. Але, каже, якщо буде можливість повернутися на фронт – поїде без вагань.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Схвалював війну в Україні: Відомий російський фігурист втратив стопи, може залишитися і без рук

четвер, 9 лютий 2023, 11:59

Відомий російський фігурист Роман Костомаров втратив стопи, а тепер йому загрожує ампутація рук. Раніше росЗМІ стверджували, що спортсмену можуть відрізати лише пальці на ногах, проте вже повідомляється, що він втратив обидві стопи, передають Патріоти ...