Бойовики "ДНР" прямо на пропускному пункті взяли в полон вагітну жінку

На окупованому Донбасі бойовики "ДНР" 14 травня взяли в полон вагітну жінку Оксану Паршин. Окупанти обвинувачують її у "шпигунстві", повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Медійна ініціатива за права людини, передають Патріоти України.

Паршину бойовики утримують понад місяць. Вона їхала до своєї сестри, але бойовики "МГБ" "ДНР" затримали її на "пропускному пункті" "Маринівка" при перетині неконтрольованої ділянки україно-російського кордону.

"Оксану просто зняли з автобуса, повідомивши, що перевірять документи та посадять на наступний рейс. Але цього не сталося. На добу вона просто зникла. Зранку наступного дня її привезли до квартири матері на обшук. Вилучили комп’ютер, на якому, як кажуть рідні, було більше пилу, аніж інформації, та релігійну літературу матері", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Оксана Паршина до окупації Донецька жила поблизу Донецького аеропорту з маленькою дитиною, будинок було зруйновано ще 2014 року. Пізніше жила разом з мамою та сестрою, а згодом виїхала з "ДНР" до Маріуполя.

"Рідні не знали, де утримують Оксану. Спочатку їм сказали, що у приміщенні "МГБ", згодом у "ізоляторі тимчасового утримування". Рідні дізналися, що затримали Оксану на 30 діб так званого адміністративного арешту. Вони дуже хвилювалися, адже не знали, чи отримувала Оксана кваліфіковану медичну допомогу. Справа у тому, що на момент потрапляння у заручниці жінка була на десятому тижні вагітності", - зазначається у повідомленні.

Весь цей час родичі намагалися знайти адвоката. Зі своїх джерел дізналися, що Оксану звинуватили у шпигунстві та переводять до СІЗО.

"Ми дуже сподівалися, що представники "МГБ" з’ясують всі обставини, визнають, що помилялися, та відпустять. Але цього поки не сталося, незважаючи на вагітність", - говорить один з родичів Оксани.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...