"Бойовим дельфінам це фіолетово": Окупанти посилюють охорону Кримського моста

Крім поліції, в якості додаткових сил забезпечення правопорядку кримська «влада» має намір залучати козаків, народних дружинників, співробітників приватних охоронних організацій, студентів і молодь.

Кримський міст порожній, але його охороняють. Фото: соцмережі.

Так звана «влада» окупованого Криму перед початком курортного сезону посилює охорону Кримського моста. Для цього на півострів додатково відряджається 180 співробітників поліції. Для охорони стратегічного об'єкта передбачено три цілодобових наряди поліції із залученням, за необхідності, співробітників карного розшуку. Таке рішення прийняв «Кабмін» Криму. Про це в Twitter повідомила блогер RoksolanaToday & Крим, зазначивши, що «бойовим дельфінам на це фіолетово», передають Патріоти України.

Своє рішення окупанти аргументували тим, що влітку на мосту буде «перенасичений транспортний потік». А в зв'язку з відсутністю залізничного сполучення між материковою частиною Росії і Кримом, основний потік громадян буде слідувати на півострів через Кримський міст. Крім поліції, в якості додаткових сил забезпечення правопорядку кримська «влада» має намір залучати козаків, народних дружинників, співробітників приватних охоронних організацій, студентів і молодь.
Однак, як показали довгі великодні і травневі свята їде не так багато відпочиваючих. На початку травня туристичний сезон запустити не вдалося, а на Кримському мосту, як і взимку, порожньо. Окремі проїжджаючі автомобілі особливо не змінюють загальну картину - натовпів відпочиваючих, як і раніше, не спостерігається.

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...