Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України.

Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вікторією Апанасенко і робила вигляд, що не розуміє, чому їй відмовляють, нині подорожує. Однак росіянка не приховує, що їй не хочеться розповідати, де саме вона знаходиться.

"У деякі моменти мені дійсно було страшно за своє життя, оскільки звучали погрози фізичної розправи за умови мого виходу на сцену. Потім я трохи заспокоїлася, зрозумівши, що реальної сили такі слова не мають. Зараз я подорожую по Америці і в цілях безпеки зайвий раз не розкриваю своїх точних координат", - заявила росіянка в інтерв'ю російським ЗМІ.

Також Ліннікова зізналася, що їй довелося найняти охорону. За її словами, вона намагалася захиститися від "неадекватних шанувальників". Зараз вона продовжує мріяти про кар'єру моделі і не перестає повторювати, що її провал на "Міс Всесвіту" має "виключно політичний підтекст". За словами Ліннікової, її виступ був нібито на "найвищому рівні".

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...