Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України.

Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вікторією Апанасенко і робила вигляд, що не розуміє, чому їй відмовляють, нині подорожує. Однак росіянка не приховує, що їй не хочеться розповідати, де саме вона знаходиться.

"У деякі моменти мені дійсно було страшно за своє життя, оскільки звучали погрози фізичної розправи за умови мого виходу на сцену. Потім я трохи заспокоїлася, зрозумівши, що реальної сили такі слова не мають. Зараз я подорожую по Америці і в цілях безпеки зайвий раз не розкриваю своїх точних координат", - заявила росіянка в інтерв'ю російським ЗМІ.

Також Ліннікова зізналася, що їй довелося найняти охорону. За її словами, вона намагалася захиститися від "неадекватних шанувальників". Зараз вона продовжує мріяти про кар'єру моделі і не перестає повторювати, що її провал на "Міс Всесвіту" має "виключно політичний підтекст". За словами Ліннікової, її виступ був нібито на "найвищому рівні".

Вже звільняли раніше через звинувачення батьків: Вчителя однієї із шкіл Чернігова підозрюють в педофілії

середа, 27 вересень 2023, 21:44

Учителя фізкультури однієї із шкіл Чернігова батьки підозрюють у розпусних діях щодо малолітніх. Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако, передають Патріоти України. За його інформацією, викладача фізкультури школи №32 підозрюють у педоф...

Вважаю свій досвід корисним: Шевченко прокоментував своє призначення позаштатним радником Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 21:17

Легендарний український футболіст та колишній тренер головної команди країни Андрій Шевченко прокоментував своє призначення радником президента України Володимира Зеленського поза штатом, передають Патріоти України. За словами Шевченка, він є радником ...