Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

Коли Дмитро Ступка повернеться в Україну

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України.

Раніше в інтерв'ю Ступка розповідав, що війна застала його в літаку до Стамбула. Звідти актор мав летіти до Києва, але небо вже було закрите. Він не наважився їхати автобусом чи автомобілем, оскільки на території нашої країни ввели воєнний стан і чоловіків не випускали за кордон.

Тому деякий час Ступка жив в Анталії у друга його батька, потім поїхав до Варшави, де займався гуманітарною допомогою, а звідти повернувся у США. Там також бере участь у благодійних заходах. Хоча роботи майже немає, але Дмитро не поспішає повертатися додому, де триває жорстока війна.

Коли Дмитро Ступка повернеться в Україну

В інстаграм-сторіс актор відповідав на запитання підписників. Там у нього поцікавилися, коли повернеться в Україну. "Поки не знаю. Наразі немає точної дати", – сказав Дмитро.

Та через перебування в Америці актора неодноразово критикували.

  • На Геловін він разом з хореографом Владом Ямою, який також виїхав у США, відвідав святковий захід, який відбувся на борту катера в діловому районі Даунтаун Маямі. За організацію взялася спільнота українців Ukrainian Miami. Це нібито була не просто вечірка, а захід на підтримку України.
  • На початку 2023 року актор опублікував відео, на якому показав, як проводить час в США. Він катався нічним містом з дівчиною і нарвався на критику з боку українців, однак хейтерські коментарі одразу видаляв.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...