Болгарського наркобарона "в Україні поклали пикою в асфальт" (відео)

У Києві затримали болгарського наркобарона Евеліна Банева-Брендо, зазначають Патріоти України.

Банева розшукував Інтерпол з 2016 року. В останній раз він був засуджений до 6 років позбавлення волі за відмивання грошей від незаконного обігу наркотиків Верховним касаційним судом Болгарії в 2018 році. В Італії та Румунії йому загрожує покарання у вигляді 20 і 10,5 років за ґратами за незаконний обіг наркотиків, повідомляє "Радіо Свобода".

Востаннє ім'я Брендо згадувалося в ЗМІ в кінці 2020 року. Тоді офіс генерального прокурора Швейцарії оголосив про завершення 12-річного розслідування відмивання грошей від незаконного обігу наркотиків за участю болгарської мафії. Звинувачення були пред'явлені Credit Suisse Bank, його колишньому менеджеру і декільком іншим підозрюваним.

Банева-Брендо екстрадують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РНБО запровадила санкції проти кримінальних авторитетів

Служба безпеки України затримала кримінального авторитета з РФ, відомого під прізвиськом Рома Попенок.

"Розшукуваний мав у російському кримінальному середовищі високе становище і перебував у статусі "наглядача" за Ульянівською областю РФ", - повідомляє СБУ.

В Україні він намагався поширити вплив російського криміналітету.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...