
Марічка Падалко розповіла про те, як перехворіла COVID-19. Зірка телеканалу "1+1" і ведуча описала всі симптоми, що супроводжували її хворобу, передають Патріоти України.
Марічка повідомила, що весь карантин її сім'я жила за містом і навіть рідко виходила в магазин за продуктами. У сина Михайлика заболіло горло в липні і ніхто не міг і подумати, що це виявиться коронавірус. Тести родині зробити ніхто не пропонував, це було рішення ведучої. Спочатку його зробили доньці Маші і він виявився позитивним.
Стан Марічки погіршився, з'явилася страшна слабкість і кашель. "Мене направили на комп'ютерну томографію. Бронхіт був у повному розквіті. Тоді ж мені порадили здати тест на антитіла, які виробляються на виході з коронавірусу. Виявилося, що вони в мене вже почали активно вироблятися. Це означало, що я перенесла хворобу", - розповіла Падалко "Фактам".
За словами ведучої, у неї не було підвищеної температури. Вона не втратила нюх, але було відчуття, що болить все обличчя. Зазвичай активна Марічка помітила, що постійно хоче спати і відчуття сильної слабкості не покидає її. Потім з'явився кашель і лікар прописав їй антибіотики. Хвороба тривала два тижні.
"Але це не означає, що зараз я вже повністю відновилася. Коронавірус досить підступний, і потрібно якийсь час берегти себе, не жити в тому ритмі, до якого звик. Лікарі кажуть, що відновлення відбувається лише за місяць", - повідомила Марічка.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...