Болить спина: Лікарі розповіли, коли це може стати симптомом небезпечної хвороби

У більшості випадків біль у спині може бути таким же звичайним, як легкий головний біль, чхання або напруга очей. Насправді неспецифічний біль в попереку - часта недуга, передають Патріоти України.

Одне дослідження повідомляє, що поширеність хронічного болю в попереку протягом усього життя досягає 84 відсотків, що робить шанси відчути дискомфорт в той чи інший момент досить високими.

Однак біль у спині може бути симптомом більш серйозного захворювання. Біль у спині може мати ряд причин: від травми або розтягування м'язів до більш серйозних захворювань, таких як артрит.

Якщо біль у спині не зникне протягом декількох тижнів і посилюється, вам слід звернутися до терапевта, який виключить будь-які серйозні причини, наприклад, зісковзування диска.

Якщо біль у спині може бути пов'язана з певною діяльністю, наприклад неправильним підняттям або скручуванням, і біль проходить протягом 72 годин після відпочинку і прикладання льоду, зазвичай турбуватися нема про що.

Однак, якщо біль посилюється, з'являється раптово або не проходить, можливо, у вас більш серйозне захворювання.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...