Борману та Шахту надавались особливі повноваження: У Німеччині знайшли заповіт Гітлера, написаний навесні 1945 року

У Німеччині група істориків з Дрездена стверджують, що знайшли заповіт Гітлера, про який раніше не було відомо. У заповіті, написаному ймовірно навесні 1945 року вказується кому і яке майно керівника Третього Рейху має відійти. Як пише німецьке видання Bild, ще на початку 1945 року Гітлер задумався про поразку у Другій Світовій війні і став розглядати питання виведення коштів і їх розподілу серед близьких по партії людей, зазначають Патріоти України.

Згідно із заповітом, найбільш близьким соратником Гітлер вважав Бормана, а також міністра кабінету міністрів Шахта. Кожному з них було доручено розпоряджатися спеціальними грошовими фондами Гітлера в разі його смерті. Вони мусили мати доступ і до так званого «золота Гітлера» - цінностям, імовірно вивезеним в основному в країни Латинської Америки. Єві Бранун передбачалося також передати кілька рахунків у Швейцарії і Бразилії в разі смерті її коханця.
Карл Ламарк, один з дослідників заявив, що заповіт планується виставити на аукціон після всебічного вивчення та повного підтвердження його автентичності. Поки ж будуть опубліковані лише окремі фрагменти документа.
Пізніше Гітлер повністю відмовився від передачі своїх прав Борману, а безпосередньо перед взяттям рейхсканцелярії Червоною Армією наказав заарештувати Бормана як зрадника.

Тато перестав дихати: Коронавірус вбив батька відомого українського журналіста

середа, 28 жовтень 2020, 15:15

Відомий український журналіст Айдер Муждабаєв повідомив про гірку втрату. Від коронавірусу помер 71-річний тато Іззет Муждабаєв, передають Патріоти України. Батько журналіста жив у російському місті Тамбов, де 5 років тому померла мама Айдера. Тато і ...

Джулії Робертс - 53, і вона до сих пір приклад для мільйонів жінок: як сьогодні виглядає актриса (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 14:55

28 жовтня виповнюється 53 роки відомій американській актрисі та продюсеру Джулії Робертс, передають Патріоти України. Вона народилася в місті Смірна (штат Джорджія, США) в акторській сім'ї. Її мати Бетті Лу Бредемас була акторкою, а також працювала сек...