Боролася із хворобою майже рік: У Києві в госпіталі померла снайперка-розвідниця, яка воювала на Донбасі (фото)

У київському шпиталі 14 травня померла снайперка-розвідниця з Вінниці, яка воювала на Донбасі. Попередній діагноз – гострий лейкоз. Про це "Суспільному" розповіла волонтерка Юлія Щербань, передають Патріоти України.

Ім'я української снайперки - Ольга Гранецька. Вона майже рік боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями.

Як зазначила Щербань, після кожної операції Ольга не здавалася - військовослужбовиця поверталася на Схід, тому що хотіла перемоги. Кілька тижнів тому стан її різко погіршився.

"39 температура шість днів трималася. Дівчата, які там були, "виганяли" її на лікування. А вона казала: – У мене ще недороблені справи". Вона хотіла, щоб все було так, як треба", – сказала волонтерка.

За словами Щербань, прощання зі снайперкою Ольгою Гранецькою відбудеться у Вінниці в неділю, 16 травня, о 12 годині.

Гранецька Ольга Леонідівна народилася 27 квітня 1983 року в селі Юрівка на Козятинщині. 2007 р. підписала контракт в Козятинському РВК. Служила радіотелеграфісткою в 101 окремому полку зв'язку (з 2012 року, в/ч А1660).

З початком російсько-української війни прагнула потрапити на фронт. У 2016 році її перевели до 93 ОМБр "Холодний Яр". Воювала в артрозвідці. У 2017 Ольга Гранецька перевелася до 131 окремого розвідувального батальйону. Там виконувала бойові завдання на посаді снайпера-розвідниці (2-ї категорії) у першій розвідроті.

В Ольги залишилися матір та дві сестри: Ірина Гранецька, з якою народилася в один день, і старша – Вікторія Гранецька-Стафійчук.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...