Боролися до останнього: Під Вінницею коронавірус вбив медсестру - її чоловік в реанімації (фото)

У середу, 12 серпня, у Вінницький области від коронавірусу померла медсестра місцевого медичного закладу. Про це пише видання "33 канал. Новини", передають Патріоти України.

Так, чиновники місцевої обласної державної адміністрації повідомили, що її звали Ольга Саванжа, померлій було 48 років, і працювала вона у Тиврівському будинку-інтернату геріатричного профілю. Зазначається, що у неї було супутнє онкологічне захворювання.

У жінки залишилася дочка і чоловік, який наразі у реанімації Калинівської центральної районної лікарні. Також у ОДА повідомили про загибель 60-річної жительки Ямпільського району, що була госпіталізована 30 липня. У неї, крім двобічної полісегментарної пневмонії і гострого дистрес-синдрому, також було онкозахворювання.

Українським водіям готують "сюрприз" з додатком "Дія": Що потрібно знати

четвер, 1 жовтень 2020, 17:45

Автовласникам в Україні готують приємний сюрприз - передавати право на водіння вони зможуть у мобільному додатку "Дія". Відповідну постанову вже схвалили в уряді, передають Патріоти України. Для того, щоб поділитися своїм техпаспортом з іншою людиною, ...

Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

четвер, 1 жовтень 2020, 17:15

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних зах...