Боровся з раком: Павлік поділився зворушливим особистим відео із сином, який трагічно помер

Український співак Віктор Павлік показав зворушливе відео зі своїм сином Павлом, який помер від раку 7 серпня. Зокрема, в ролику демонструються знімки Павла Павліка з малих років до його хвороби, яку виявили, коли йому було 19 років. Відео опубліковано на особистій сторінці Віктора Павліка в Instagram, передають Патріоти України.

У кінці відео Віктор Павлік на самоті йде по Андріївському узвозу в Києві з гітарою. Також на фоні в ролику – знаменита пісня групи The Beatles – Yesterday у виконанні Павліка-старшого.

Користувачі мережі були зворушені роликом. Багато з них зазначили, що на знімки "боляче дивитися", інші ж просто принесли родині Павліка співчуття з приводу тяжкої втрати.

Нагадаємо, що раніше Віктор Павлік показав трагічні кадри, на яких його 21-річний син Павло зображений в останні дні свого життя. Він лежав на лікарняному ліжку, практично не відкривав очей і не міг розмовляти. Також від 18 курсів хіміотерапії змінилася і зовнішність хлопця – він помітно набрав у вазі.


У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна – Софія. Їй було 32 роки. Софія Конкіна вирушила в басейн пр...

На автомобілях якого віку їздять українці: названо цифру

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

В Україні підрахували середній вік автопарку. Станом на 1 вересня цього року середній вік машин, які їздять вітчизняними дорогами, становить 14 років. Цікаво, що кількість років автомобіля в Україні варіюється безпосередньо від країни-виробника. Як пов...