Боровся за вільний Донбас: У боях під Бахмутом загинув український журналіст Олександр Цахнів

У боях за Україну загинув український журналіст Олександр Цахнів. Він був родом з шахтарського містечка Селидове Донецької області. Він став до лав ЗСУ, щоб боротися за свободу рідного краю і віддав за нього життя. Олександру було всього 37 років. Про втрату колеги повідомило інформаційне агентство "Вчасно", передають Патріоти України.

Як пише видання, до того, як прийти в журналістику, Олександр був координатором руху "Сильні громади" і невпинно займався демократичним розвитком регіону – організовував громадські заходи, ініціативи, культурні події; був небайдужим до розвитку українського Сходу.

"З ним завжди було, про що поговорити: від новинок в кіно до теорій філософії. Це була світла людина з широким світоглядом. Він був справжнім патріотом країни не на словах, а на ділі, тому що зі свого боку робив все, щоб і рідний край, і наше суспільство ставали кращими... Це величезна втрата для всіх нас", – написали колеги загиблого воїна. Також Олександр Цахнів був талановитим музикантом - майстерно володів гітарою, іноді грав у групі.

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Олександр добровільно пішов на фронт. Свій останній бій він прийняв на Бахмутському напрямку під час обстрілу ворога. У захисника України залишилися батьки, брат і кохана дівчина.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап: В "Укргідроенерго" виступили із заявою

субота, 10 червень 2023, 10:44

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі, передають Патріоти України. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікопо...

В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України. "З сьогоднішнього дня (9 червн...