"Босі та голодні": У мережі показали полонених окупантів, яких "кинула" Росія (відео)

На Харківщині українські захисники зняли на відео полонених окупантів, яких країна-агресорка РФ кинула на війну проти України. З вигляду ворожих бійців стає зрозумілим, що в Україні вони очікували легкої прогулянки, передають Патріоти України.

Відео українських захисників опублікував Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Вони зазначили, що так виглядають "полонені "денацифікатори" з РФ".

"На відео – полонені бійці російської армії, яких РФ кинула на війну проти України без достатньої кількості речей та продуктів", – йдеться у повідомленні.На відео й справді видно, що полонені російські окупанти дуже зголодніли, мають недостатнє обмундирування як на тих, кого кинули на війну, а у декого навіть немає взуття.

"Їм обіцяли, що вони їдуть всього на тиждень, а війна буде легкою прогулянкою. Реальність виявилася "дещо" іншою", – додали в Центрі.

Зазначається, що відео було знято на початку травня у Харківській області. Ймовірно, на відео показані російські окупанти, які здалися в полон українським захисникам у селі Циркуни, яке буле звільнене на початку травня, коли ЗСУ пішли у контрнаступ на Харківщині. Тоді склав зброю 21 окупант.

У Центрі закликали росіян здаватися одразу та зберегти "своє життя та наш боєкомплект". "До того ж, в українському полоні годують краще, ніж в російській армії", – потролили окупантів у заяві.

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...