Божевілля скреп: У Росії послушник лаври спалив себе живцем після тесту на коронавірус

За словами очевидців, Дмитро Пелипенко облився легкозаймистою рідиною, стоячи на ґанку церкви.

У Росії послушник Троїце-Сергієвої лаври Дмитро Пелипенко спалив себе живцем, дізнавшись, що заразився коронавірусом. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Baza, передають Патріоти України.

Зазначається, що Пелипенко потрапив до лікарні з пневмонією ще 16 квітня. Незабаром він отримав підтверджений тест на COVID-19. Після цього, в ніч з 23 на 24 квітня Дмитро втік через вікно першого поверху лікарні, вирвавши москітну сітку. Однак через кілька годин його знову привезли в лікарню, але вже з 90% опіків тіла. За словами очевидців, він облився легкозаймистою рідиною, стоячи на ґанку церкви – прямо на території лікарні. Повідомляється, що Пелипенко незабаром помер.

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...