Бразильська красуня-модель вийшла заміж за... саму себе та збирається у медовий місяць (фото)

Жінка зробила це в ім'я "любові до себе".

Модель спідньої білизни з Бразилії Кріс Галера вийшла заміж сама за себе. Жінка зробила це в ім'я "любові до себе", повідомляють Патріоти України із посиланням на New York Post.

Весілля дівчина влаштувала біля католицької церкви в Сан-Паулу. "Мені не було соромно, я йшла до церкви рішуче. Сама зробила макіяж і зачіску, а всі так дивилися, тому що зі мною не було нареченого", - розповіла Галера.

Для сольної церемонії модель одягла білу сукню з великим вирізом. Вона навіть кинула букет, як заведено на весіллях. Видання зазначає, що Галера взяла участь у тенденції сологамії, коли самотні люди одружуються самі з собою, показуючи, що їм не потрібен партнер для набуття щастя.

"Більшості людей подобається, вони вважають це цікавим. Вони думають, що я жартую, але я справді вийшла заміж за себе! І деякі жінки сказали, що вони зроблять те ж саме", - зазначила модель, додавши, що її уваги домагаються тисячі чоловіків в Instagram і вона неодноразово отримувала пропозиції вийти заміж.

Галера також зізналася, що до такого кроку її підштовхнули проблеми в попередніх стосунках. "Чоловікам важко зберігати вірність або залишатися з однією жінкою. Їм потрібно кілька одночасно. Мені подобається бути пріоритетом, і я - мій пріоритет", - сказала жінка.

При цьому вона не заперечує, що може завести нові відносини з ким-небудь ще. "Я ніколи не розлучуся сама з собою, але також, якщо з'явиться нова любов, я хочу пережити цей досвід. Однак я поставлю цю людину на друге місце, першою завжди буду я", - заявила модель.

У листопаді жінка збирається провести медовий місяць у Парижі та Лондоні. Але навіть після цього вона впевнена, що не втратить любові до себе. "Найсмішнішим було почуття задоволення і гордості від одруження на собі... Я не розчаруюся, не зраджу своєї довіри і любитиму себе понад усе", - сказала Кріс Галера.

Безкоштовний сир та мишоловка: "Гроші до зарплати" заганяють українців у боргові ями. - Тричі подумати, перш ніж діяти. Подробиці

неділя, 24 жовтень 2021, 8:40

Швидкі мікрокредити в Україні продовжують користуватися популярністю навіть після того, як НБУ змусив кредиторів показувати реальні процентні річні ставки та бути чесними у рекламі. З'ясувалося, що в середньому "гроші до зарплати" видають під 28 671% р...

Серце крається... Волонтерка шість років шукала бійця, мамин оберіг якого зберігала поранення героя під Дебальцевим: Знайшла...

неділя, 24 жовтень 2021, 7:25

Носовичок з хрестиком - все що могла дати мати, аби захистити своє дитя, котре закрило собою Україну... Обох тепер втішає Господь... Волонтерка з Бахмута шукає власників оберегів та речей, які українські воїни загубили під час поранень і боїв. Вона роз...