За законом, в умовах воєнного стану для деяких військовозобов'язаних громадян доступне бронювання від мобілізації. Нещодавно Кабмін нещодавно ухвалив зміни до цієї процедури, а також продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня. Як відбувається бронювання від мобілізації та що варто знати керівникам компаній, передають Патріоти України.
Згідно з рішенням Кабінету міністрів, компанії, які ще не підтвердили повторну критичність та не забронювали своїх працівників знову, мають можливість зробити це до 31 березня.
Подання заяви на бронювання працівників тепер можливе виключно через портал Дія: керівникам компаній більше не потрібно оформлювати паперові накази. Якщо працівник вже заброньований, перед поданням нової заявки необхідно скасувати попереднє бронювання. Варто зазначити, що статус критичного може отримати компанія, яка відповідає щонайменше трьом з вимог:
Важливо! Бронюванню підлягає не більше 50% військовозобов'язаних працівників підприємства. Якщо кількість таких працівників збільшується, ліміт у 50% розраховується на день подання списків.
Водночас постанова Кабміну визначає категорії підприємств, для яких немає обмежень щодо кількості заброньованих військовозобов'язаних працівників. Сюди входять, зокрема, окремі підприємства паливно-енергетичного комплексу (їх перелік затверджує Міненерго), виконавці проєктів міжнародної технічної допомоги, критично важливих для функціонування економіки та життєдіяльності населення в особливий період.
У поминальну неділю на кладовищі зустрічається енергія живих і мертвих - небіжчики при вході на цвинтар зустрічають своїх родичів. Проводи, Гробки, а по-церковному - Радониця - це спеціально відведені в православному календарі дні, щоб побувати в місця...
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...